Fortuna Liga: FC DAC 1904 - ŠKF Iclinic Sereď 6:0 (Online)

Élőben közvetítettük a DAC bajnoki nyitányát a 2020/2021-es idényben.

EREDMÉNY:

FC DAC 1904 - ŠKF Iclinic Sereď 6:0 (3:0)

Gólszerzők: 8. Ramírez, 12., 90+1. A. Balić,  13. Divković, 60. Davis, 63. Kalmár.

Játékvezető: Kráľovič – Štrbo, Vitko

Sárga lap: Michalík (S.)

Nézőszám: 5450

A csapatok összeállításai:

DAC: Jedlička – Blackman, Kružliak, Müller, Davis (69. Mendez) – Friede (69. Fábry), Schäfer, Kalmár (86. Bednár), Balič – Divkovič (69. Andzouana), Ramirez (80. Sharani)

Sereď: Kanurič – Morong, Djiby Ba, Hučko, Slaninka (46. Pankaričan) – Duranski (81. Potoma), Tatranský (46. Šumský) – Mészáros (46. Michalík), Špehar, Iván – Jarovič (66. Jureškin)

A DAC lehengerlő teljesítménnyel mosta le a pályáról a szeredi gárdát. Rögtön az első negyedórában lemészárolták őket, és az egyébként is enerváltan játszó vendégcsapatot ez olyannyira megakasztotta, hogy nem nagyon tudtak rá reagálni. A második félidő fele környékén ismét jóllakatta az ellenfél kapuját a DAC, a végén pedig feltették az i-re a pontot. A győzelem ilyen nagy arányban is megérdemelt, és annál nagyobb az értéke, hogy a hat gólt öt játékos szerezte, tehát minimum ennyien alkalmasak az ilyesmire.

KEZDŐCSAPATOK:

FC DAC 1904: Jedlička – Rodolfo, Müller, Kružliak, Davis – Friede, Schäfer, Kalmár (C), A. Balić – Divković, Ramírez

Cserék: Száraz – Fábry, Andzouana, Malý, Méndez, Bednár, Sharani

ŠKF Sereď: Kanurić – Morong, Ba, Hučko (C), Slaninka – Tatranský, Duranski – Iván, Špehar, Mészáros – Jarovič

Cserék: Yakubu – Mehić, Jureškin, Pankarićan, Šumský, Potoma, Michalík