Malacky ellen győztek a női asztaliteniszezők

Szoros mérkőzésen legutóbb a Malacky együttesét sikerült legyőznie a dunaszerdahelyiek csapatának, szombaton hazai környezetben az OŠK Miňovce lesz az ellenfél.

Az utolsó két játszmáig nyitott volt a Malacky – Dunaszerdahely extraligás mői asztalitenisz mérkőzés kimenetele, majd 4:4 után Karika és Major győzedelmeskedni tudtak annak ellenére, hogy eddigi mérkőzéseiket elveszítették. Kiváló teljesítményüknek köszönhetően végül a dunaszerdahelyi csapat 4:6-os győzelmet aratott a Malacky otthonában.

Szülése után formába lendült a dunaszerdahelyi asztaliteniszezők legeredményesebb versenyzője, Vierka Majerčíková-Marčeková is. Magabiztosan hozta az összes mérkőzést, és még csak szettet sem veszített.

EREDMÉNY:

MSK Malacky – SST Euromilk Dunaszerdahely 4:6 /Majerčíková 3,5, Major 1,5, Karika 1/

Szombaton (február 11.) 16 órától az OŠK Miňovce csapata ellen játszik az SST Euromilk Dunaszerdahely, a helyi Jilemnický alapiskola tornatermében. A rendezők szeretettel várják az érdeklődőket.