A bajnok megizzasztásának reményében álltak föl a dunaszerdahelyi Euromilk játékosai Nagytapolcsában, ám világos volt, a hazaiakkal szemben csak akkor érhetik el céljukat, ha kiváló teljesítményt nyújtanak valamennyien.
A jó teljesítménytől sajnos a csapat magyarországi vendégjátékosa major maradt el, hiszen simán elvesztette minden mérkőzését. Karika éva viszont kellemes meglepetést okozva könnyedén megverte a valamikori válogatott Alena Kúdelová/Frťalovát. 3:1-re győzött, így mentette meg a becsületét az Euromilk játékosainak
SST Euromilk Dunaszerdahely – ŠKST Topoľčany "A" 1:6 /Karika/
SST Euromilk Dunaszerdahely – ŠKST Topoľčany "B" 7:0 /Karika 2, Kutišová 2,5, Major 2, Szabó 0,5/
Táblázat: 5. SST Euromilk Dunajská Streda 12
Férfi Extraliga:
STKM Banská Štiavnica – Metalfin Galánta "A" 6:1
Geológ Rožňava – Metalfin Galánta "A" 5:5
Táblázat: 8. Metlfin Galanta "A" 8
I. liga
MSTK Nagymegyer "A" – Ivánka pri Dunaji 7:7
MsňňSTK Nagymegyer "A" – STK Szenc 8:6
Metalfin Galánta "B" – STK Szenc 10:4
Metalfin Galánta "B" – Ivánka pri Dunaji 6:8
Táblázat: 2. Metalfin Galanta "B" 13, 4. MSTK Veľký Meder 12
II. liga
Vásárút – Bricon Trnava 15:3 /Vími 4,5, Török 4,5, Kiss 4,5, Néveri Z. 1,5/
MTJ Piešťany/Moravany "A" – SK Hodos"A" 7:11 /Bardoň 4,5, Krajčík 3,5, Navrátil 2,5, Kardos 0,5/
Slavoj Sládkovičovo "A" – Stavoimpex Holíč "C" 7:11
STO Veľké Úľany "A" – ŠKST Bős 10:8 /Marček 3, Csánó 3,5, Gajdos I. 1, Heizer 0,5/
Táblázat: 2. Vásárút 19, 3. Hodos "A" 19, 4. Slavoj Sládkovičovo "A" 16, 6. STO Veľké Úľany "A" 15, 10. ŠKST Bős 9
III. liga
STK Nagymácséd – Maco Trnava 9:9
OSTK Špačince "B" – Gasto Galánta "C" 1:17
MTJ Piešťany/Moravany "B" – SK Vydrany "B" 10:8 /Kardos 3, Gaál 2,5, Horváth 1,5, Kmeť J. 1/
STC Trstice – Stavoimpex Holíč "D" 9:9
STO Veľké Úľany "B" – Propria Kúty 6:12
Táblázat: 1. Gasto Galánta "C" 21, 2. SK Hodos "B" 17, 3. STC Trstrice 16, 9. STK Nagymácséd 12, 12. STO Veľké Úľany "B" 7
IV. liga
Byt Centrum Senica "B" – Slavoj Sládkovičovo "B" 9:9
Gasto Galánta "E" – Stavoimpex Holíč "E" 4:14
Gasto Galánta "D" – ZŠK Mesta Vrbové 11:7
Táblázat: 8. Gasto Galánta "D" 13, 9. Slavoj Sládkovičovo "B" 11, 11. Gasto Galánta "E" 10
IV. liga – Nyitra megye
Komárom/Ipolyság "B" – MSTK Nagymegyer "B" 10:8
Vladislav Kmeť