Női foci: A bodakiak legyőzték a nagyszombati fakót

2017. május 26. - 18:45 | Sport

II. labdarúgóliga, 20. forduló: A kis-csallóköziek a félidőben még 1:3-as vesztésre álltak, a mérkőzés 89. percében esett döntő találatot Ágh jegyzi.

A bajnokjelölt NMŠK 1922 csapata szabadnapos volt, de csupán egy ponttal csökkent előnye a tabella élén. A másik két dobogós helyezett párbaja ugyanis gól nélküli döntetlen eredménnyel zárult.

Mesternégyes: Sabina Haydary (FK Dúbravka Bratislava), –hármas: Pavlovics Diana (FC Čaka).

EREDMÉNYEK

FK Dúbravka Bratislava–FK DAC 1904 DUNASZERDAHELY 6:0 (2:0), g.: Haydary 4 (36., 51., 65., 77.), Kozlová (16.), Olšová (59.).

Sárga lap: Boros (FK DAC 1904 Dunaszerdahely).

Játékvezető: Rastislav Kica.

Nézőszám: 20.

A DAC összeállítása: Boros – Nagy, Študent, Csicsó A. (K), Kuczman, Dénes Vi., Verbová, Melichárková (46. Czédli), Jakli (46. Mészáros), Csicsó D., Csenkey.

Csapatvezető: Bíró Dávid. Edző: Bíró Sándor. Asszisztens 1: Bíró Dávid. Asszisztens 2: Horváth Dóra. Orvos: MUDr. Fegyveres Zsolt.

BODAK–FC Spartak Trnava B 5:4 (1:3), g.: Teknős 2 (46., 73.), Horváth (4.), Hobot (64.), Ágh (89.) – Jurišová (20.), Stegmannová (34.), Marková (40.), Richnáková (74.).

FC Čaka–TJ Kopčany 6:1 (2:0), g.: Pavlovics 3 (7., 85., 88.), Cebuľová 2 (15., 54.), Pekaríková (77.) – Karasová (78.).

FC Spartak Trnava A–ŠK Vrakuňa Bratislava 0:0.

ŠK Svätý Jur–OFK Dunajská Lužná 2:0 (1:0), g.: Sobolová (32.), Beňová (55.).

11. Kopčany x 18 x 1 x 1 x 16 x 7:111 x 4

Május 27-én, szombaton, 15.00 órakor a dunaszerdahelyiek a listavezető NMŠK 1922 csapatát látják vendégül, a bodakiak ugyanakkor a dénesdieket.