Női teremfoci: A fővárosba került a kupa

1

A házigazda csallóköziek bronzérmes alakulata

A karácsonyvárás időszakában rendezett színvonalas tornát az 1. FC DAC 1904 Dunaszerdahely lány labdarúgócsapatok részvételével.

A nyárasdi sportcsarnokban négy neves szlovákiai klub négy alakulata mérte össze tudását az U14-esek kategóriájában. A mérkőzések időtartama 1 x 25 perc volt félidei szünet és térfélcsere nélkül. A pályán csapatokként egyszerre 4 + 1 játékos tartózkodhatott.

EREDMÉNYEK

1. FC DAC–ŠK Slovan Bratislava 0:4.

1. FC DAC–FC Senica 0:3.

1. FC DAC–FC Spartak Trnava 1:0.

ŠK Slovan Bratislava–FC Senica 2:2.

ŠK Slovan Bratislava–FC Spartak Trnava 4:0.

FC Senica–FC Spartak Trnava 1:0.

Végső sorrend:

1. ŠK Slovan Bratislava x 3 x 2 x 1 x 0 x 10:2 x 7

2. FC Senica x 3 x 2 x 1 x 0 x 6:2 x 7

3. 1. FC DAC Dunaszerdahely x 3 x 1 x 0 x 2 x 1:7 x 3

4. FC Spartak Trnava x 3 x 0 x 0 x 3 x 0:6 x 4

A gólkirály Tamara Morávková (FC Senica, 4 találat), a torna legjobb kapusa Viktória Veselská (ŠK Slovan Bratislava), legjobb mezőnyjátékosa Molnár Barbara (FC DAC 1904 Dunaszerdahely) lett. A hetesek szétlövését a pozsonyi Viktória Veselská nyerte.