Novinky od firmy Eglo: Poznáte ich všetky?

2021. december 20. - 10:38 | Tech

Svietidlá Eglo vás naozaj prekvapia. Pýtate sa, prečo? Pretože vám poskytujú naozaj prvotriedne svetlo a osvetlenie, ktoré vás naozaj prekvapí každý deň, ktorý ich doma alebo vo firme uvidíte. Vďaka ich osvetleniu si doma vytvoríte naozaj prvotriednu atmosféru, ktorá vás bude hriať pri srdiečku nielen doma, ale pokojne aj vo firme alebo na inom mieste, kde si ich umiestnite.

Novinky od firmy Eglo: Poznáte ich všetky?

Krásne aj kvalitné zároveň, také sú novinky od Eglo

Kvalitné značkové svietidlá Eglo sme si pre vás pripravili v rôznych nových kolekciách pod rôznymi názvami. Prvou prvotriednou kolekciou, ktorú pre vás výrobca Eglo rád vyrába, je Eglo Esteperra. Táto kolekcia je známa svojím dizajnovým prevedením, ktoré je pekné a exravagantné zároveň, ale aj elegantné na to, aby zaujalo vašu návštevu.

To však nie je ani zďaleka všetko, čo si pre vás značka Eglo spolu s nami pripravila. Okrem prvých svietidiel Eglo Esteperra sme si pre vás pripravili aj ďalšiu sériu, resp. kolekciu, príznačne nazvanú Eglo Pasteri. Tá sa vyznačuje nielen jemným a príjemným elegantným dizajnom, ale v prvom rade prevedením, ktoré je kvalitné a dizajnové zároveň.

Máte radi čiernu? Aj pre vás Eglo niečo má

Značka Eglo je známa svojím širokým sortimentom, preto nemusíte zúfať, ak milujete čiernu farbu a chceli by ste mať v tejto farbe prevedené aj vaše nové domáce alebo firemné svietidlá. Ak milujete túto farbu, stavte na kolekciu Eglo Villabate. Tá je pripravená ozvláštniť každý interiér, či už u vás vo firme alebo hoci aj u vás doma alebo v nejakom pracovnom obchodnom priestore.

K dispozícii máte nielen svietidlá vo forme jedno-hlavicového svietidla, ale aj niekoľko-hlavicové, ktoré osvetlia už aj naozaj poriadne veľký interiér. Ak teda milujete čiernu, neváhajte a vyberajte si.

Zbehnite na www.elampy.sk a pripravte sa na prvotriedny výber.


Forrás: www.elampy.sk

(PR-cikk)

Címkék: PR-cikk, elampy, Eglo, svietidlá