Novinky od firmy Rábalux: Svietidlá, ktoré si zamilujete

2021. december 9. - 15:25 | Tech

Moderné, kvalitné a bezpečné: také sú svietidlá Rábalux, ktoré si naozaj zamilujete. Ak poznáte túto značku, alebo aj ak nepoznáte, tak vedzte, že sme si pre vás pripravili unikátne nové svietidlá v rámci novej kolekcie, ktoré sú naozaj také pekné, že tomu nebudete sami veriť. Pozrite sa s nami, čo sme si pre vás konkrétne pripravili.

Novinky od firmy Rábalux: Svietidlá, ktoré si zamilujete

Moderné a krásne, také je svietidlo Rábalux Chrissy

Svietidlo, ktoré sa dá nazvať moderným a pritom útulným, také presne je svietidlo Rábalux Chrissy. Svietidlo Rábalux Chrissy je prvotriedne a kvalitne postavené, pričom benefituje zo šikovných ručičiek svojich dizajnérov. Svietidlo sa skladá z naozaj krásny okrúhlych svietiacich štruktúr, ktoré vám vhodne osvetlia celý váš interiér a navodia tak prekrásnu a príjemnú atmosféru.

Ak ale máte radi naozaj prvotriedny dizajn, pohrdnúť by ste nemali ani svietidlom Rábalux Calista. Ide o spojenie industriálneho štýlu so štýlom exkluzívnym, vďaka čomu si doma alebo v práci môžete navodiť pocit krásneho priestoru umocneného dokonalým osvetlením. Svietidlo Rábalux Calista je pripravené sa u vás doma stať naozajstnou dominantou nielen nad kuchynským ostrovčekom, ale kdekoľvek to pôjde.

Máte radi zlatú alebo bronzovú? Aj pre vás sa tu niečo nájde

Ak preferujete trochu extravagantnejšie farby, možno by ste sa mohli poobzerať po svietidle nazvanom Rábalux Sorina. Rábalux Sorina je naozaj unikátne svietidlo, ktoré disponuje 4 svietiacimi hlavicami, čo z neho robí naozaj výkonné prvotriedne svietidlo. Vďaka štyrom hlaviciam je pripravené osvietiť naozaj akýkoľvek interiér, či už u vás doma alebo v kancelárii, alebo pokojne aj v obchode.

Využite aj vy naše skvelé ceny a zadovážte si svietidlá známej a veľmi kvalitnej značky Rábalux, ktorá je pripravená zlepšiť vám život.


Forrás: www.elampy.sk

(PR-cikk)