Nyugat-szlovákiai IV. labdarúgóliga, délkeleti csoport, 6. forduló: Brazil gólok Nagymegyeren

Súlyos vereséget szenvedtek a listavezető negyediek Ekelen. Egyetlen veretlen csapat maradt a mezőnyben: Nagysurány. Újlóton a vágaiak már a mérkőzés 14. (!) percében 5:0-ás vesztésre álltak – a DAC-ot is megjárt Suchánek mesterhármast ért el. Nagymegyeren két góllal és egy gólpasszal mutatkozott be a brazil Santos. Udvardról rabolt el három pontot Illésháza. A negyedi Drotár büntetőt hibázott. Piros lap: Štrbac (Negyed), Végh D. (Nyékvárkony).

Eredmények: Nagymegyer–Párkány 3:0 (3:0), g.: 59. és 86. Santos, 66. Bajnok. Gúta–ViOn B/Volkovce 2:0 (0:0), g.: 68. Máté Zs, (11 m), 78. Magyar Zs. Diószeg–ČFK Nitra 1:2 (1:1), g.: 18. Nagy (11 m) – 20. Cifra, 82. Szerencsés. Ekel–Negyed 4:0 (2:0), g.: 7. Faragó, 14. Gőgh, 47. Bogyai, 51. Csémy. Újlót–Vága 10:1 (5:1), g.: 5., 14. és 53. (11 m) Suchánek, 7. és 85. Ducký, 11. és 13. Mihók, 57. és 75. Farkas, 88. Bagala – 18. Borš. Udvard–Illésháza 0:1 (0:0), g.: 62. Őszi. Nagysurány–Ipolyság 5:0 (0:0), g.: 54. és 63. Švajda, 60. Tvrdoň, 73. és 86. Simonides. Felsőkirályi–Nyékvárkony 1:0 (0:0), g.: 60. Kokes.

1. Nagysurány x 6 x 4 x 2 x 0 x 17:3 x 14

2. Negyed x 6 x 4 x 1 x 1 x 12:6 x 13

3. Gúta x 6 x 4 x 1 x 1 x 12:7 x 13

4. Ekel x 6 x 4 x 0 x 2 x 17:10 x 12

5. Nagymegyer x 6 x 3 x 1 x 2 x 9:3 x 10

6. Nyékvárkony x 6 x 3 x 1 x 2 x 9:5 x 10

7. Újlót x 6 x 3 x 1 x 2 x 14:13 x 10

8. ČFK Nitra x 6 x 3 x 0 x 3 x 10:16 x 9