Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 12. forduló: Első győzelmüknek örültek a párkányiak

Folytatódott a hodosiak parádés őszi menetelése, veretlensége. Első győzelmüknek örültek a párkányiak az őszi idényben.

Csúfos vereséggel tértek haza az alsószeliek, gólínségben szenvedtek a futballisták Gútán, ahonnét egy ponttal tértek haza az illésházaiak. Nagysurányban a 81. percben még a marcelházaiaknál volt az előny, de végülis a vendéglátók győzelme került a jegyzőkönyvbe. Vendéglátóként buktak az ímelyiek és az újlótiak.

Eredmények:

Gúta–Illésháza 0:0.

Tovarníky–Alsószeli 7:0 (4:0), g.: Královič (25., 47.), Martin Rusňák (36., 45., 78., 78.), Róbert Rusňák (43.).

Párkány–H. Obdokovce 2:0 (1:0), g.: Valent (26.), Tácsik (80.).

Šurany–Marcelháza 3:2 (1:1), g.: Vašek (26.), Tvrdoň (82., 89.), ill. Tóth (42.), Gumbér (79.).

Ímely–Topoľčany 1:2 (1:1), g.: Straňák (5.), ill. Matejov (42.), Dos Nascimento (89.).

Kozárovce–Szentpéter 2:0 (2:0), g.: Sperka (8.), Ďurina (42.).

Hodos–Hrušovany 2:0 (0:0), g.: Bartal (61., 64.).

Újlót–Negyed 2:3 (2:1), g.: Legnani (26.), Gubrica (31.), ill. Ambassa (28.), Galbavý (65.), Ambruš (70.).