Nyugat-szlovákiai IV. liga, Délkeleti csoport, 13. forduló: Zsigmond Kevin látványos találatokkal triplázott a Parkerdei stadionban

1

csa002_udvard_naszvad_iv_regiofoci_2021_09_19_img_6601_csefalvay

A Parkerdei stadionban folytatódott a listavezető bősiek pazar szériája, őszi veretlensége. A mezőny eminensének mezében a triplázó Zsigmond Kevin volt elemében, aki két látványos találatát pontrúgásból produkálta. A harmadik góljánál csukafejessel jutatta a labdát az ellenfél hálójába. Már-már úgy tűnt, hogy négy góllal kerül ismér a figyelem fókuszába, de elcifrázta a büntetőt. Tardoskedden javítottak gólarányt a negyediek. Győzelmükkel teljesítették az elvárásokat a gútaiak. Naszvadon osztálykülönbséggel buktak a nagymegyeriek. Ősszel továbbra is nyeretlenek a mezőny végén poroszkáló ipolyságiak

Gúta–Kovarce 2:0 (1:0), g.: Spányik (44.), Plutyenko (84.).

Zsitvabesenyő–Ógyalla 1:1 (1:0), g.: Dolák (37.), ill. Druga (81. – 11-esből).

Tardoskedd–Negyed 0:4 (0:1), g.: Prúčny (5., 55.), Galbavý (71.), Sklenár (90.).

Bős–Újlót 4:0 (3:0), g.: Zsigmond (4., 20., 56.), Sármány (14.).

Pata–Kozárovce 0:0.

Udvard–Párkány 1:2 (1:0), g.: Kráľ (36.), ill. Kianek (83.), Saláta Krisztián (87.).

Naszvad–Nagymegyer 3:0 (0:0), g.: Virág (58., 65.), Domiciano (80.).

Ipolyság–Tovarníky 1:1 (0:1), g.: Tran (76.), ill. Škreko (38.).