Nyugat-szlovákiai IV. liga, Délkeleti csoport, 15. forduló: Két tizenegyes, pont- osztozkodás Léván

1

Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

Idegenbeli győzelemmel fejezték be a tabellaelső ímelyiek a remekbe szabott őszi menetelésüket. Az utolsó percben büntetőből egyenlítettek a lévaiak. A sörgyáriak nyerték az egykor felsőbb osztályban is megfordult riválisok párharcát. Vágfarkasdon nem termett babér a gútaiaknak. A párkányiak 2:0-ra vezettek Nagysurányban, de a meccset a hazaiak nyerték 4:3-ra.  Vendéglátóként szenvedtek sima vereséget a negyediek. Pontot zsákmányoltak az udvardiak.

Léva–Kovarce 2:2 (1:2), g.: Solčiansky (19.), Bačík (90. – 11-esből), ill. Gregor (4. – 11-esből), Davidovič (16.).

Ógyalla–Nagymegyer 2:1 (1:0), g.: Tóth (27.), Nothart (69.), ill. Vayer (66.).

Tovarníky–Udvard 2:2 (1:1), g.: Rusňák (27., 84.), ill. Haulík (35.), Kráľ (77.).

Vágfarkasd–Gúta 3:2 (2:1), g.: Bartal (2., 36.), Molnár (57.), ill. Zvoncsár (40.), Szőcs (72.).

Újlót–Naszvad 2:0 (1:0), g.: Nagy (34. – öngól), Prúčny (73.. – 11-esből),

Negyed–Kozárovce 0:3 (0:0), g.: Sklenár (53. – öngól), Drienovský (56.), Viglaský (69. – 11-esből).

Šurany–Párkány 4:3 (0:2), g.: Kele (47., 89.), Tvrdoň (53.), Lontoš (61.), ill. Molnár Péter (22.), Valent (43.), Urblík (70.).

V. Ďur–Ímely 0:1 (0:0), g.: Hübsch (65.).