Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 15. forduló: Vendéglátóként vereséggel zártak a nagymegyeriek

2017. november 19. - 18:08 | Sport

Az éllovas garamkálnaiak a papírformának megfelelően zsákmánnyal távoztak a sereghajtó otthonából.

Az ímelyiek a 90. percben szerzett találattal diadalmaskodtak Nagymegyeren. Vereséggel zárták az őszi idényt a párkányiak és a gútaiak. Az alsószeliek a 90. percben egyenlítettek, ponttal tértek haza Hodosból. Nyolc találat, hazai siker került a jegyzőkönyvbe Szentpéteren.

Šurany–Újlót 0:0.

Horné Obdokovce–Kozárovce 2:0 (1:0), g.: Zsebi (7.), M. Balážik (70.).

Čeľadice–Garamkálna 0:2 (0:0), g.: Koprda (62. – öngól), Pánik (80.).

Tovarníky–Párkány 3:1 (2:1), g.: Mrázik (3.), Candrák (12.), Rusňák (55.), ill. Vavrík (7.).

Hrušovany–Gúta 3:2 (1:0), g.: Soboňa (10.), Poluch (54.), Béger (66.), ill. Magyar (69., 90.).

Nagymegyer–Ímely 0:1 (0:0), g.: Oršolík (90.).

Szentpéter–Negyed 5:3 (2:1), g.: Mukalenga (13., 51., 64. – 11-esből), Kianek (17., 70.), ill. Kalmár Lajos (10.), Deák (87.), Obassi Fritz Ambassa (90.).

Hodos–Alsószeli 2:2 (1:1), g.: Gőgh (4.), Bíró (41.), ill. Bednár (9.), Keszely (90.).