Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 16. forduló: Trajcsik Patrik góllal debütált a hodosiak mezében

1

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

A rutinos Trajcsik Patrik góllal mutatkozott be hodosi színekben a szentpéteriek elleni győztes hazai összecsapáson.

A vendégek a 34. perctől emberhátrányban játszottak. A hazaik (Mukalenga) büntetőt hibáztak. Vendégként győzelemmel rajtoltak el az éllovas garamkálnaiak, nem termett babér az Alsószelinek, Párkánynak és az Ímelynek. Győzelemmel kezdték a mentési manővereket a negyediek. Döntetlennel ért véget a nagymegyeriek és a gútaiak presztízscsatája.

Eredmények:

Nagymegyer–Gúta 1:1 (0:0), g.: Pisár (64.), ill. Pavlík (54.).

Hrušovany–Párkány 2:0 (2:0), g.: Béger (12.), Soboňa (33.).

Tovarníky–Garamkálna 2:3 (2:0), g.: Rusňák (10., 17.), ill. Pánik (30.), Dobiáš (35.), Turnai (85.).

Negyed–Ímely 2:0 (2:0), g.: Chalány (19.), Kunovský (33.).

Čeľadice–Kozárovce 2:3 (1:2), g.: Čambal (24. – 11-esből), Valachy (71.), ill. Lenard (21.), Biňovský (44.), Lenard (63.).

H. Obdokovce–Újlót 2:0 (0:0), g.: Martonka (73.), Grznár (89.).

Šurany–Alsószeli 2:0 (1:0), g.: Brath (17.), Halás (50.).

Hodos–Szentpéter 2:1 (2:1), g.: Piven (41.), Trajcsik (45.), ill. Németh (24.).