Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 18. forduló: Két hodosi találat egy perc leforgása alatt

2018. március 25. - 19:19 | Sport

Bravúros győzelmet arattak a hodosiak a nagysurányiak otthonában ahol egy perc leforgása alatt kétszer is betaláltak a hazaiak kapujába.

A meccs végén a hodosiak védőjét, Trajcsik Patrikot piros lappal büntette a játékvezető. Egy perc hiányzott a nagymegyerieknek a döntetlenhez, de az éllovas garamkálnaiak a végjátékban kicsikarták három pontot érő találatukat. A bentmaradásért küzdő negyediek két vállra fektették a gútaiakat, a párharc után az ellenfelek helyet cseréltek a tabellán. A szentpéteriek három, a párkányiak egy ponttal utaztak haza soros ellenfelük otthonából.

Nagymegyer–Garamkálna 2:3 (1:1), g.: Gamkrelidze (10., 80.), ill. Chmelo (37.), Pánik (75.), Pacalaj (89.).

Hrušovany–Kozárovce 3:1 (1:0), g.: Poluch (44.), Béger (73.), Soboňa (78.), ill. Ďurovič (48.).

Tovarníky–Újlót 1:2 (0:2), g.: Milic´ (90.), ill. Mihók (13.), Prúčny (40. – 11-esből).

Negyed–Gúta 1:0 (1:0), g.: Kalmár Gyula (15.).

Ímely–Párkány 1:1 (0:1), g.: Oršolík (48. – 11-esből), ill. Tóth (31.).

Čeľadice–Alsószeli 2:0 (1:0), g.: Melo (3), Klučár (72.).

Dolné Obdokovce–Szentpéter 1:2 (0:2), g.: Dobrotka (90.), ill. Cséplő (17.), Kianek (45.).

Šurany–Hodos 0:2 (0:2), g.: Mukalenga (11.), Belkovics (11.).