Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 21. forduló: Gútai siker Negyeden

1

Nyugat-szlovákiai  IV. liga, délkeleti csoport, 21. forduló: Gútai siker Negyeden

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

Szoros győzelmet arattak az éllovas hodosiak, vendégként lelépték ellenfelüket a marcelházaiak, idegenben buktak az illésházaiak.

A gútaiak értékes győzelmet arattak Negyeden, az ímelyiek pedig Újlóton. Párkányban nem került találat a jegyzőkönyvbe. Győzelmükkel teljesítették az elvárásokat az alsószeliek.

Párkány–Kozárovce 0:0.

Alsószeli–Šurany 3:1 (1:1), g.: Račkovič (5.), Kudry (54.), Bednár (89.), ill. Reľovský (4.).

H. Obdokovce–Illésháza 3:1 (1:1), g.: Sova (4.), Zsebi (63.), Vaňo (64.), ill. Író (44.).

Hrušovany–Marcelháza 0:4 (0:2), g.: Németh (13. – 11-esből), Bačík (33.), V. Kosťukevič (53.), Dikácz (63.).

Negyed–Gúta 0:1 (0:1), g.: Jakab (23.).

Újlót–Ímely 1:2 (0:0), g.: Jurky (84.), ill. Straňák (62.), Gajdoš (81.).

Hodos–Tovarníky 1:0 (1:0), g.: Bartal (38.).