Nyugat-szlovákiai IV. liga, Délkeleti csoport, 21. forduló: Tavasszal is szárnyalnak a bősiek

2022. április 17. - 19:40 | Sport

Már az 5. percben 2:0-ra vezettek, 5:0-ra verték az ipolyságiakat a tabellaelső bősiek, akik folytatták pazar veretlenségi sorozatukat.

Cséfalvay Á. András fotói a Zsitvabesenyő - Kovarce (3:0) mérkőzésen készültek - további képekért kattints a fotóra!

A meccs végén csattant az ostor Udvardon, hazai pályán súlyos vereséget szenvedtek a negyediek. Tardoskedden raboltak három pontot a gútaiak, Nagylóton nem termett babér a nagymegyerieknek.

Udvard–Ógyalla 1:0 (0:0), g.: Belokostolský (89.).

Bős–Ipolyság 5:0 (2:0), g.: László (2.), Zsigmond (5., 66.), Holík (56.), Tóth (5).

Pata–Naszvad 3:0 (2:0), g.: Dvorský (27.), Peseky (39.), Ďuriš (81.).

Zsitvabesenyő–Kovarce 3:0 (1:0), g.: Mokráš (39.), Cong (49.), Hegedűs (90.).

Tardoskedd–Gúta 1:3 (0:2), g.: Karkič (89.), ill. Kovačevič (19. – öngól), Kürthy (45.), Guemache (51.).

Negyed–Tovarníky 0:4 (0:1), g. Škreko (19.), Candrák (58., 66.), Vaňo (77.).

Nagylót–Nagymegyer 1:0 (0:0), g.: Ivan (50.).

Kozárovce–Párkány 3:1 (3:0), g.: Páchnik (5.), Drienovský (14., 25.), ill. Kianek (89.).