Nyugat-szlovákiai IV. liga, Délkeleti csoport, 22. forduló: Egyre értékesebb a bősiek skalpja

10

Cséfalvay Á. András felvételei a Nagymegyer - Negyed mérkőzésen készültek (Továbbiakért kattints!)

A gútaiak sem tudták két vállra fektetni a veretlenül masírozó bősieket. Mivel az ógyallaiak legyőzték a Kozárovce csapatát a Duna-partiak növelték előnyüket. Taroltak a nagymegyeriek, ugyancsak otthon tartották a pontokat az ipolyságiak és a naszvadiak. Ipolyságon gólképtelenek voltak a két csapat futballistái, vendégként döntetleneztek a tardoskeddiek.

Párkány–Nagylót 2:0 (1:0), g.: Záborský (15.), Molnár (88. – 11-esből).

Tovarníky–Zsitvabesenyő 1:0 (1:0), g.: Candrák (30.).

Gúta–Bős 1:3 (1:3), g.: Plutyenko (13.), ill. Minčič (21.), Zsigmond (27., 40.).

Ógyalla–Kozárovce 3:0 (3:0), g.: Čerňanský (8., 15.), Pochylý (22.).

Nagymegyer–Negyed 5:0 (3:0), g.: Bujka (11., 30.), Magyar Dávid (16.), Bartalos (51.), Barna (66.).

Kovarce–Tardoskedd 1:1 (0:0), g.: Gerši 90.), ill. Hula (55.).

Ipolyság–Pata 0:0.

Naszvad–Udvard 2:1 (1:1), g.: Magyar Zsolt (8., 58.), ill. Marík (5.).