Nyugat-szlovákiai IV. liga, Délkeleti csoport, 24. forduló: Nyolcszor rezdült a negyediek hálója Garamkovácsiban

2022. május 8. - 19:41 | Sport

Vendégként kétgólos hátrányból egyenlítettek, folytatták pazar veretlenségi sorozatukat a bősiek. Biztos győzelmet arattak a nagymegyeriek, gólarányt javítottak a párkányiak és a gútaiak. A negyedieket „kitömték” Garamkovácsiban, ahol a hazaiak mezében Dean Páchnik ötször (!) volt eredményes. Jól hajráztak az ógyallaiak, akik a meccs végén térdre kényszerítették a nagylótiakat. Harmadik győzelmüket produkálták az ipolyságiak.

Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

Eredmények:

Párkány–Zsitvabesenyő 5:1 (4:0), g.: Dibúz (5., 32.), Saláta Krisztián (11.), Záborský (27.), Molnár (60.), ill. Hegedűs (90.).

Nagymegyer–Tardoskedd 3:0 (1:0), g.: Bujka (4., 64.), Kürti (53. – 11-esből).

Tovarníky–Bős 2:2 (2:1), g.: Rusňák (9.), Škreko (33.), ill. Fuják (40.), Zsigmond (61.).

Gúta–Udvard 4:0 (1:0), g.: Hudák (22.), Kürthy (77.), Spányik (85.), Illés (89.).

Ógyalla–Nagylót 3:1 (1:0), g.: Druga (33.), Szetei (87.), Rumanský (90.), ill. Palo (49. – 11-esből).

Kozárovce–Negyed 8:0 (6:0), g.: Páchnik (4., 23., 34., 47., 78.), Gajdoš (10., 37.), Šabo (17.).

Kovarce–Pata 1:5 (1:3), g.: Gerši (38.), ill. Dvorský (22., 42.), Valenta (26.), Lang (66.), Pilo (76.).

Ipolyság–Naszvad 3:0 (2:0), g.: Fehér (36., 36., 88.).