Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 25. forduló: Nem éltek a lehetőséggel a hodosiak

2019. május 12. - 20:58 | Sport

A hodosiak nem profitáltak az éllovas marcelházaiak szabadnapjából, csupán döntetleneztek a végeken kullogó újlótiak elleni idegenbeli meccsükön. Vendéglátóként buktak a gólképtelen illésházaiak. Negyedről három ponttal tértek haza a párkányiak. Alsószeliben remiztek a gútaiak. Pofozógép lett a Hrušovany, az új sereghajtó kapusa az utóbbi három mérkőzésen 32-szer (!) kapitulált.

Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

Eredmények:

Illésháza–Šurany 0:1 (0:0), g.: Tvrdoň (79.).

Alsószeli–Gúta 0:0.

H. Obdokovce–Tovarníky 3:1 (2:1), g.: Zsebi (38.), Balážik (44. – 11-esből, 65. – 11-esből), ill. Candrák (7.).

Hrušovany–Kozárovce 0:11 (0:4), g.: Viglaský (19. – 11-esből, 43.), Sperka (24., 52.), Pavelka (29. – 11-esből, 55., 64.), Harmady (70.), Ďurina (72., 88.), Krajči (82.)

Negyed–Párkány 1:2 (0:0), g.: Sviatko (89.), ill. Urblík (48.), Molnár Péter (72.).

Újlót–Hodos 2:2 (0:1), g.: Jurky (53.), Bašťovanský (77.), ill. Klempa (27.), Bartal (75.).

15

Megjegyzés: A Topoľčany és a Szentpéter csapata kilépett a bajnokságból, eredményeiket törölték.