Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 28. forduló: Újra a Hodos az éllovas

2019. június 2. - 19:40 | Sport

A Komáromi járást képviselő csapatok presztízscsatáján a gútaiak begyűjtötték a listavezető marcelházaiak skalpját.

A hodosiak vesztésre álltak, de két perc leforgása alatt fordítottak, s győzelmüknek, valamint a marcelházaiak vereségének köszönhetően ismét visszavették a vezetést a tabellán. Folytatódott az illésházaiak vereségsorozata és gólképtelensége. Nagyot buktak vendéglátóként a negyediek.

Eredmények:

Gúta–Marcelháza 1:0 (0:0), g.: Pavlík (50.).Negyed–Šurany 0:4 (0:2), g.: Reľovský (27., 44.).

Újlót–Hrušovany 6:0 (5:0), g.: Soboňa (2., 32., 45., 71.), Jurky (36.), Fernandez (38.),

Negyed–Šurany (0:4), g.: Reľovský (27., 44.), Kacír (47.), Timoránsky (67.).

Hodos–H. Obdokovce 2:1 (0:1), Bíró (54.), P. Ďurica (56.– 11-esből), ill. Zsebi (45.).

Kozárovce–Alsószeli 1:1 (1:0), g.: Víglaský (89.), ill. Hadža (88.).

Ímely–Illésháza 3:0 (1:0), g.: Straňák (11.), Oršolík (75., 90.).

15

Megjegyzés: A Topoľčany és a Szentpéter csapata kilépett a bajnokságból, eredményeiket törölték.