Nyugat-szlovákiai  IV. liga, délkeleti csoport, 29. forduló: Sorozatban hatodszor buktak az illésházaiak

2019. június 9. - 20:06 | Sport

Járási rangadót nyertek, sikerüknek (és a hodosiak szabadnapjának) köszönhetően visszavették a vezetést a tabellán a marcelházaiak. Vendéglátóként ikszeltek a gútaiak. Elképesztő: április 7-e óta nyeretlenek az illésházaiak, akik zsinórban hatodszor buktak. Vendégként gólarányt javítottak a negyediek, mezükben Galbavý triplázott.

Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

Gúta–Šurany 1:1 (1:0), g.: Kókai (20. – 11-esből), ill. Tvrdoň (54.).

Marcelháza–Ímely 2:0 (2:0), g.: Bačík (32.), Németh (44. – 11-esből).

Illésháza–Tovarníky 1:4 (1:2), g.: Vida (30.), ill. Královič (12.), Candrák (45., 68.), Helbich (86.).

Alsószeli–Párkány 0:1 (0:1), g.: Varga (11.).

H. Obdokovce–Újlót 5:0 (1:0), g.: Jankovič (9.), Tomiš (58.), Sova (63.), Zsebi (75., 83.).

Hrušovany–Negyed 0:5 (0:4), g.: Bocian (10.), Galbavý (36., 40., 53.), Kocsis (42.)

15

Megjegyzés: A Topoľčany és a Szentpéter csapata kilépett a bajnokságból, eredményeiket törölték.