Nyugat-szlovákiai  IV. liga, délkeleti csoport, 3. forduló: Harmadik meccsüket is megnyerték, még gólt sem kaptak az éllovas hodosiak

A veretlenek Hodosban zajló párbaját a hazaiak nyerték. Straka Gábor védenceinek formáját minősíti, hogy a mezőny egyetlen csapataként még nem rezdült a hálójuk.

A gútaiak elleni hazai összecsapáson folytatódott a párkányiak kudarcsorozata, az illésházaiak pontot raboltak Újlóton. Az alsószeliek idegenbeli győzelmében mesterhármasával Dušan Bednár vállalt fő szerepet. A hodosiakhoz hasonlóan még az ímelyiek, az alsószeliek, az újlótiak és a negyediek is veretlenek.

Tovarníky–Šurany 1:1 (1:0), g.: Rusňák (20.), ill. Tvrdoň (76.).

Párkány–Gúta 0:1 (0:0), g.: Renczés (82.).

Újlót–Illésháza 1:1 (0:0), g.: Hatala (47.), ill. Barčák (88.).

Hrušovany–Alsószeli 2:3 (0:1), g.: Barta (58.), Jančovič (83.), ill. Bednár (38., 49. – 11-esből, 75.).

Kozárovce–Ímely 1:3 (0:0), g.: Viglaský (89. – 11-esből), ill. Gamkrelidze (67. – 11-esből), Boros (74.), Máté (78.).

Hodos–Marcelháza 2:0 (0:0), g.: Moďoroši (53.), Németh (90.).

Negyed–Topoľčany 4:1 (2:1), g.: Dlhý (16.), Valachovič (24.), Galbavý (47.), Mehdi-Karim Guemache (63.).

H. Obdokovce–Szentpéter 4:0 (1:0), g.: Vaňo (10.), Zsebi (61., 85.), Sova (72.).