Nyugat-szlovákiai IV. liga, Délkeleti csoport, 3. forduló: Huszáros ipolysági hajrá Negyeden

2021. augusztus 22. - 22:25 | Sport

Döntetlennel ért véget az egykor felsőbb osztályban is megfordult csapatok nagymegyeri erőpróbája, melyen az új idényben először találtak a hálóba a sörgyáriak.

Cséfalvay Á. András fotói a Nagymegyer - Ógyalla (1:1) mérkőzésen készültek

Bősön a hazaiak több ziccert is elpuskáztak, a büntetőt sem értékesítették, végül csupán ikszeltek a vágpattaiakkal. Párkányban is pontosztozkodással ért véget a megmérettetés. Tardoskedden az udvardik győzelme került a jegyzőkönyvbe a járási riválisok derbijén. Már 3:0-ra vezettek a negyediek, de az ipolyságiak remekül hajráztak, pontot raboltak.

Párkány–Tovarníky 2:2 (1:0), g.: Kianek (26), Saláta Krisztián (80.), ill. Varga (48. – öngól), Kyčerka (75.).

Nagymegyer–Ógyalla 1:1 (0:1), g.: Barna (60.), ill. Antunovics (8.).

Kozárovce–Kovarce 4:0 (2:0), g.: Štefanka (7., 57.), Drienovský (31., 47.).

Újlót–Gúta 1:0 (0:0), g.: Brezánsky (57.).

Negyed–Ipolyság 3:3 (2:0), g.: Čapičík (16.), Prúčny (26. – 11-esből), Moťovský (48.), ill. Tran (76.), Dombi (82.), Križan (88.).

Zsitvabesenyő–Naszvad 2:1 (2:0), g.: Dikácz (38.), Dékány (45.), ill. Magyar (47.).

Tardoskedd–Udvard 1:2 (1:1), g.: Sova (41.), ill. Belokostolský (33.), Gulyás (86.).

Bős–Pata 1:1 (1:1), g.: Méry (16.), ill. Valenta (7.).