Nyugat-szlovákiai IV. liga, Délkeleti csoport, 3. forduló: Újabb nagymegyeri kudarc

1

Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

Rossz rajtot vettek, az új idény harmadik párharcát is elbukták a nagymegyeriek. A gútaiak elleni erőpróbán első győzelmüket produkálták az ipolyságiak. Tizenegyesgóllal nyertek, élre álltak az újonc zsitvabesenyőiek. Osztálykülönbséggel diadalmaskodtak a párkányiak. Piroslott Negyeden. Pontot raboltak a sörgyáriak. Léván is gólképtelenek voltak a két csapat futballistái.

Eredmények:

Párkány–Tovarníky 3:0 (0:0), g.: Bábsky (49.), Saláta Krisztián (54.), Mánya (86.).

Negyed–Šurany 3:2 (1:1), g.: Turňa (23.), Jašík (49.), Szőcs (67.), ill. Kuruc (5.), Tvrdoň (70.).

Újlót–Udvard 3:0 (1:0), g.: Sloboda (21.), Ivan (71.), Švec (82.)

Kozárovce–Ógyalla 0:0.

Zsitvabesenyő–Nagymegyer 1:0 (1:0), g.: Benkó (29. – 11-esből).

Naszvad–Kovarce 1:0 (1:0), g.: Demydenko (33.).

Ipolyság–Gúta 2:0 (1:0), g.: Tran Anh (38.), Kapa (90.).

Léva–Pata 0:0.