Nyugat-szlovákiai IV. liga, Délkeleti csoport, 7. forduló: Udvardon megszakadt a párkányiak veretlenségi szériája

2019. szeptember 15. - 20:11 | Sport

Az Udvard együttese nyerte a járási rangadót. A párkányiak udvardi veresége a vágfarkasdiaknak kedvezett, akik jobb gólkülönbségüknek köszönhetően átvették a vezetést a tabellán. Vendéglátóként buktak a nagymegyeriek. A sereghajtó otthonában osztálykülönbséggel győztek az ímelyiek, akiknek a hazaiak két öngóllal „kedveskedtek”. Vendégként ikszeltek a negyediek, hazai környezetben gyarapították gyűjteményüket a sörgyáriak.

Cséfalvay Á. András felvétele az Udvard-Párkány mérkőzésen készült (Továbbiakért kattints!)

Léva–Vágfarkasd 1:1 (1:1), g.: Švec (41.), ill. Babii (33.).

Ógyalla–Šurany 2:1 (0:0), g.: Nothart (47.), Molda (56.), ill. Švajda (53.).

Tovarníky–Negyed 2:2 (2:1), g.: Rusňák (6., 44.), ill. Peciar (17. – 11-esből), Bocian (70.).

Kozárovce–Naszvad 3:0 (0:0), g.: Hlaváč (46.), Bíňovský (72.), Kotora (90.).

Udvard–Párkány 3:1 (0:1), g.: Illés (61.), Kráľ (87.), Gulyás (90.), ill. Molnár Péter (7.).

Nagymegyer–Gúta 1:2 (0:1), g.: Révész (79.), ill. Zvoncsár (8.), Kókai (57.).

Kovarce–Ímely 1:4 (0:2), g.: Grác (80.), ill. Gregor (18. – öngól), Straňák (26, 83..), Golis (56. – öngól).

Újlót–V. Ďur 0:2 (0:0), g.: Goncalves (65.), Čejtei (75.).