Nyugat-szlovákiai IV. liga (Régióbajnokság) 15. forduló: Kilenc vesztes csata után nyertek a gútaiak (FOTÓK)

Magas színvonalú, nagy iramú mérkőzésen fektették két vállra a bősiek ógyallai ellenfelüket. Az éllovas pályáján megalázó vereséget (0:14) szenvedtek a marcelházaiak.

A gútaiak zsinórban kilenc vereséget követően visszatértek a győzelmek hullámhosszára. A Vág-partiak jól hajráztak, a 89. percben egyenlítettek, a 90. percben pedig a győztes találatot is megszerezték. Az ímelyiek három pontot zsákmányoltak Léván.

Léva–Ímely 1:2 (1:0), g.: Jasenek (14.), ill. Olen (51.), Gál (86. – 11-esből).

Gúta–FC ViOn Zlaté Moravce B-Vráble 3:2 (1:1), g.: Guemache (31.), Kókai (89., 90.), ill. Grác (25., 82. – 11-esből).

Športové Kluby Blava 1928–FC Nitra 2:0 (1:0), g.: Dvorák (36.), Horváth (86.).

Lehota pod Vtáčnikom–Marcelháza 14:0 (6:0), g.: Kohút (16., 29.), Januška (23.), Kochan (29.), Matuškovič (34., 40., 70., 88.), Oller (48., 61.), Sibanda (59., 75.), Stovička (80.), Babašta (86.).

Boleráz–Lednické Rovne 1:5 (0:3), g.: Hlavna (79. – 11-esből), ill. Vavruš (8., 60.), Provazník (13.), Urban (32.), Ondrášek (80.).

Bős–Ógyalla 2:0 (0:0), g.: Tóth (67.), Matics (71. – öngól).

Trebatice–Pata 3:1 (0:1), g.: Blaško (50.), Matúš Valo (76., 90.), ill. Dávid Valo (39.).

Gbely–Trebatice 1:1 (1:1), g.: Nemec (43.), ill. Drienovský (31. – 11-esből).