Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 10. forduló: Problémák sújtották a Radványi-legénységet

Bősön a rövidet húzták a hazaiak a Led. Rovne elleni találkozón. A hiányzott a sérüléssel bajlódó Udovicsics, a mérkőzés előtt beteget jelentett Cingel, majd Bazsó is megsérült, s a 32. percben cserélni kényszerült.

A jó képességű vágbeszterceiek 11-esből szereztek vezetést, majd a 44. percben Gányovics szépségdíjas szabadrúgása visszahozta a hazai győzelmi reményeit. Fordulás után egy védelmi rövidzárlatból ismét előnyhöz jutottak a vendégek, s a Radványi-legénység erejéből egyenlítésre már nem futotta. Ikszeltek a galántaiak Érsekújvárott. A nagyölvediek két vállra fektették a vágsellyeieket, a garamkálnaiak pedig a nagyölvedieket.

Malženice–FC ViOn Zl. Moravce – Vráble B 2:1 (2:0), g.: Sekera (9.), Rehák (24.), ill. Calvacante (56.).

Sp. Trnava B–Nové Mesto n/V. 0:2 (0:0), g.: L. Šebek (71.), Rapavý (84.).

FC Nitra B–Beluša 2:1 (0:1), g.: Štefanec (61.), Guláš (78.), ill. Jánošík (32.).

Bős–Pov. Bystrica 1:2 (1:1), g.: Gányovics (44.), ill. Slávik (25. – 11-esből), Gajdošík (60.).

Érsekújvár–Galánta 1:1 (0:1), g.: D. Tóth (84.), ill. M. Tóth (8.).

Nagyölved–Vágsellye 3:2 (1:1), g.: Szabó (36. – 11-esből), D. Bilyk (50.), Peseky (77.), ill. Hanzel (23. – 11-esből), Hudák (70.).

Led. Rovne–Myjava 1:4 (1:2), g.: Lipták (5.), ill. Hložný (3. – öngól), Pecha (18.), Kóňa (62.), Vávra (85.).

Marcelháza–Garamkálna 3:0 (0:0), g.: Kneževič (46., 51.), Bottyán (89.).