Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 11. forduló: Sorozatban negyedik meccsüket nyerték kapott gól nélkül a vágsellyeiek

1

-illusztráció- (Fotó: TASR/AP)

Az érsekújváriak egygólos vereséget szenvedtek az éllovas vágbeszterceiek vendégeként.

A vágsellyeiek osztálykülönbséggel győzték le a nagyölvedieket, ezzel zsinórban negyedik meccsüket nyerték kapott gól nélkül. Vendégként egy-egy ponttal gyarapították gyűjteményüket az ímelyiek és a garamkálnaiak. Léván ikszeltek a galántaiak, mindkét kollektíva futballistái gólképtelenek voltak. Nem termett babér a marcelháziaknak Belušán.

FC Nitra–Malženice 4:2 (1:1), g.: Franko (17.), Pedro (71.), Mokoš (78.), Hodúr (90.), ill. Kudlička (40.), Čmilanský (50.).

Partizánske–Ímely 0:0.

Nové Mesto nad Váhom–Garamkálna 0:0.

Považská Bystrica–Érsekújvár 2:1 (1:0), g.: Kucharčík (4.), Hundák (72.), ill. Švajda (47.).

Vágsellye–Nagyölved 3:0 (1:0), g.: Oravec (40.), Hlavna (71.), Krištof (90.).

Léva–Galánta 0:0.

Beluša–Marcelháza 2:1 (1:0), g.: Derka (36.), Gáborík (62.), ill. Doktorík (71.).

Častkovce–FCViOn Zlaté Moravce – Vráble B 3:0 (1:0), g.: Sládek (8. – 11-esből), Hrnko (52., 66.).

Myjava–Lednické Rovne 1:0 (1:0), g.: Martišiak (34.).