Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 12. forduló: Győzelemmel jubiláltak a bősiek

A Parkerdei stadionban a bősiek győzelmükkel tették emlékezetessé a helybeli labdarúgás 95. születésnapját.

A jeles évforduló jegyében a félidei szünetben emlékplaketteket nyújtott át a város polgármestere, Fenes Iván és a klubelnök, Mészáros Árpád a futballsikerekben jeleskedő edzőknek és tisztségviselőknek. A vágsellyeiek nyerték a mátyusföldi riválisok derbijét. Megszégyenítő vereséget szenvedtek a sereghajtó érsekújváriak a nagyszombati Spartak-fakó elleni idegenbeli bajnokijukon. A nagyölvediek erejéből döntetlenre tellett a Púchov elleni párharcon.

Eredmények:

Trenč. Teplice–Beluša 2:1 (0:1), g.: Svorada (72.), Vaculík (88.), ill. Levai (36.).

Pov. Bystrica–FC Nitra B 3:0 (2:0), g.: Gajdošík (21.), Zavadzan (45.), Slávik (60.).

Sp. Trnava B–Érsekújvár 10:0 (6:0), g.: Jarovic (5., 19., 27., 50.),Vantruba (14.), Gombala (40.), Horník (43.), Janso (53.), Zolvík (65.), Pavlovčík (90.).

Malženice–Led. Rovne 4:0 (1:0), g.: Rehák (45., 70. – 11-esből), Orolín (73.), Halmo (87.).

Galánta–Vágsellye 0:1 (0:1), g.: Patrick Kingambo Body (37.).

Nagyölved–Púchov 1:1 (0:0), g.: Kováč (64.), ill. Pilný (78.).

Bős–Garamkálna 2:0 (1:0), g.: Tóth (15., 86.).

FC ViOn Zl. Moravce - Vráble B–N. Mesto n/V. 0:0.