Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 14. forduló: Folytatódott a galántaiak mélyrepülése

2018. november 4. - 17:04 | Sport

Bősön pontosztozkodással végződött az élcsapatok párbaja. A hazaiak szereztek vezetést, de a hajrában a vendégek egyenlítettek.

A mérkőzésen a vágsellyeiek impulzív trénere, Ladislav Molnár már a 6. percben szóváltásba keveredett a nézőkkel, majd folyamatosan szapulta a partjelzőt, a játékvezetőt. Az első félidő végén a bíró kiállította az egykori válogatott kapust, aki azonban a lelátón is folytatta az „előadást”. Zsinórban hatodik vereségükkel kerültek rivaldafénybe a galántaiak, aki 509 perc után legalább gólnak örülhettek. Idénybeli első győzelmük után ismét hozták „formájukat” az érsekújváriak.

Érsekújvár–Nové Mesto n/V. 0:5 (0:2), g.: Buček (11., 48.), Martinko (29.), Múdry (63.), Šupka (69.).

Pov. Bystrica–Trenč. Teplice 1:3 (0:2), g.: Slávik (62.), ill. Šiko (8.), Bozsovics (32.), Ambrož (76.).

Bős–Vágsellye 1:1 (1:0), g.: Prágai (11.), ill. Mpofu (83.).

Sp. Trnava B–Garamkálna 2:0 (1:0), g.: Türk Yilmaz (6.), Dvorák (80.).

Galánta–Beluša 1:2 (1:1), g.: Pavelka (31.), ill. Meliš (26.), Mišutka (90.).

Malženice–FC Nitra B 4:0 (1:0), g.: Kovársky (34., 79.), Sekera (67.), Orolín (82.).

Nagyölved–Led. Rovne 0:0.

FC ViOn Zl. Moravce - Vráble B–Púchov 1:1 (0:1), g.: Hamar (80.), ill. Pilát (43.).