Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 14. forduló: A kényszer szülte edző, Bazsó Zsolt első győzelme a bősiek élén (FOTÓK)

1

Cséfalvay Á. András fotói a Bős - FC Nitra B (3:1) mérkőzésen készültek - További képekért kattints a fotóra!

Már a 4. percben vesztésre álltak a bősiek a nyitrai FC-fakó elleni hazai párharcukon.

Marek Fábry szabadrúgását bevédte a csallóköziek hálóőre, Maťašovský. Tóth László azonban a 25. percben egyenlített. Fordulás után a 60-65. perc között három esetben is ziccert hárított Maťašovský, aki ezzel helyrehozta a meccs elején produkált bakiját. A 71. percben Prágai lövése az egyik nyitrai játékoson irányt változtatott, s a hálóban landolt. A vendégeket Matics küldte padlóra. Egyébként ez volt a Radványi Miklós távozása után az edzői feladatokat is ellátó asszisztens, Bazsó Zsolt első győzelme a bősiek élén. A végeken kullogó garamkálnaiak legyőzték a galántaiakat, Marcelházán és Nagyölveden gólínségben szenvedtek a két csapat futballistái, az érsekújváriaknak nem termett babér hazai pályán. A vágsellyeiek a listavezető Myjava vendégeként szenvedtek szoros vereséget.

Myjava–Vágsellye 3:2 (3:1), g.: Pekár (4), Kóňa (42.), Svatík (44.), ill. Hanzel (8. – 11-esből), Kochan (63.).

Érsekújvár–Pov. Bystrica 0:3 (0:1), g.: Twasam (27.), Slávik (60. – 11-esből), Gajdošík (89.).

Marcelháza–FC ViOnZl. Moravce – Vráble B 0:0.

Garamkálna–Galánta 1:0 (0:0), g.: Dávid (81.).

Bős–FC Nitra B 3:1 (1:1), g.: Tóth (25.), Prágai (71.), Matics (82.), ill. M. Fábry (4.).

Malženice–Sp. Trnava B 1:1 (1:0), g.: Sekera (35.), ill. Pavlovčík (53.).

Nagyölved–N. Mesto n/V. 0:0.

Led. Rovne–Beluša 1:0 (1:0), g.: Svorada (32.)