Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 2. forduló: A bősiek két vállra fektették a galántaiakat

2019. augusztus 11. - 21:46 | Sport

A Parkerdei stadionban az új idény első győzelmét produkálta a Radványi-legénység.

Az első félidő végén a balhátvéd Szénási közelről kotorta a labdát a hálóba. Fordulás után egy tetszetős támadás végén Cingel növelte a Duna-partiak előnyét, a 80. percben Gányovics büntetőből volt eredményes.

Vendégként ikszeltek a garamkálnaiak, szoros vereséget szenvedtek az újonc marcelházaiak és a vágsellyeiek. A nagyölvedieknek nem termett babér a Zobor alatt. Malženicén elhúzták az érsekújváriak nótáját.

Nové Mesto n/V.–Garamkálna 1:1 (0:1), g.: L. Šebek (54.), ill. Sperka (18.).

Pov. Bystrica–Marcelháza 1:0 (1:0), g.: Slávik (22.).

FC Nitra B–Nagyölved 2:0 (1:0), g.: Fábry (24.), Danek (84.).

Sp. Trnava B–Led. Rovne 1:2 (1:1), g.: Bencz (28.), ill. Buček (8.), Púček (80.).

Bős–Galánta 3:0 (1:0), g.: Szénási (45.), Cingel (52.), Gányovics (80. – 11-esből).

FC ViOn Zl. Moravce - Vráble B–Vágsellye 1:0 (1:0), g.: Hamar (29.).

Beluša–Myjava 0:1 (0:1), g.: Pekár (10.).

Malženice–Érsekújvár 8:1 (4:0), g.: Rehák (20. – 11-esből), Krajčovič (29.), Balážik (38.), Magdolen (42.), Orolín (68., 84.), Sekera (86.), Halmo (88.), ill. Letko (65.).