Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 7. forduló: A 90. perc döntött Myjaván és Érsekújvárott

2021. szeptember 19. - 19:43 | Sport

Kétgólos hátrányból mentettek pontot az ímelyiek, akik az utolsó percben egyenlítettek Érsekújvárott.

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

Myjaván a hazaiak ugyancsak a 90. percben szerezték a párharc egyetlen, de három pontot érő találatát a galántaiak elleni bajnokin. Vendéglátóként buktak a vágsellyeiek a garamkálnaiak elleni megmérettetésen. Nem termett babér a lévaiaknak a Zobor alatt. Marcelházán gólképtelenek voltak a két csapat futballistái.

Érsekújvár–Ímely 2:2 (2:0), g.: Katunský (13.), Sanusi (37. – 11-esből), ill. Gál (74. – 11-esből), Kováč (90.).

Partizánske–Lednické Rovne 0:1 (0:0), g.: Púček (74.).

Považská Bystrica–FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 5:0 (4:0), g.: Gamboš (6.), Slávik (12. – 11-esből, 66.), Hundák (14.), Balaj (17. . – öngól).

Vágsellye–Garamkálna 1:2 (0:1), g.: Hlavatovič (87. – 11-esből), ill. Radovanovics (44.), Iheme (73. – 11-esből).

FC Nitra–Léva 3:0 (0:0), g.: Franko (68., 87.), Pedro (75.).

Myjava–Galánta 1:0 (0:0), g.: Legnani (90.).

Marcelháza–Nagyölved 0:0.

Beluša–Malženice 3:3 (2:1), g.: Gáborík (20., 74.), Derka (44.), ill. Kovársky (32.), rehák (72.), Ďuriš (84. – öngól).

Častkovce–Nové Mesto nad Váhom 2:2 (1:0), g.: Sládek(44., 58.), ill. Múdry (50.), Rapavý (79. – 11-esből).