Nyugat-szlovákiai V. liga, Déli csoport, 14. forduló: Ismét hengereltek az éllovas bősiek, nem utaztak a hodosiak, a nyárasdiak és a kisudvarnokiak

2021. június 20. - 21:18 | Sport

Rekkenő hőségben foghíjas forduló zajlott, ugyanis a sopornyaiak, a nádszegiek és a légiek ellenfél nélkül maradtak.

Az ok prózai: a hodosiak, a kisudvarnokiak és a nyárasdiak nem léptek pályára. Bősön, ahol nem volt egy súlycsoportban a két csapat, már a 36. percben beállt a végeredmény, a hazaiak ugyanis az újrakezdés után rendkívül gólerős hazaiak már az első félidőben ötször betaláltak a hidaskürtiek kapujába. A mátyusföldi derbin a jókaiak két vállra fektették a kismácsédiakat. Egyházkarcsán nagyabonyi győzelem került a jegyzőkönyvbe, a felső-csallóköziek párbaján az illésházaiak diadalmaskodtak.

Bős–Hidaskürt 5:0 (5:0), g.: Zsigmond (5., 34.), Minčič (9.), Paulík (28.), Méry (36.).

Šoporňa–Hodos 3:0 – játék nélkül (a vendégek nem léptek pályára).

Egyházkarcsa–Nagyabony 0:1 (0:0), g.: Kürti (68.).

Lég–Nyárasd 3:0 – játék nélkül (a vendégek nem léptek pályára).

Nádszeg–Kisudvarnok 3:0 – játék nélkül (a vendégek nem léptek pályára).

Jóka–Kismácséd 3:2 (2:1), g.: Kristóf (16.), Huszár Dávid (23. – 11-esből), Nagy (49.), ill. Hindák (14., 55. – 11-esből).

FC STK 1914 Somorja B–Csenke 3:2 (1:2), g.: Csölle (44.), Borčin (65., 78.), ill. Marušin (31. – 11-esből), Mikóczi (39.).

Illésháza–Jányok 3:1 (2:0), g.: Vilhan (4.), Havlík (10.), Marič (84.), ill. Tink (48.).