Nyugat-szlovákiai V. liga, Déli csoport, 16. forduló: Izgalmas végjátékban pontot mentettek a hodosiak és a somorjaiak

Pár perc hiányzott a kisudvarnokiak első győzelméhez a 2019-2020-as bajnoki évfolyamban.

Ravasz Tibor játékosedző védencei a 85. percben még 2:1 arányban vezettek, de Bujka egyenlített, ezzel a somorjai STK-fakó pontot rabolt a sereghajtó otthonában. Ugyancsak izgalmas végjáték szemtanúi voltak a nézők a hodosi futballpályán, ahol a királyfiakarcsaiak tíz perccel a lefújás előtt még 2:0-ra vezettek. A hazaiak azonban a hajrában kétszer is betaláltak, s a párharc pontosztozkodással ért véget. Ugyancsak döntetlennel fejeződött be a légiek és a jányokiak párbaja. A csenkeiek osztálykülönbséggel fektették két vállra az illésházaiakat.

Hodos–Egyházkarcsa 2:2 (0:1), g.: Malý (81.), Abiola (90.), ill. Vajda (35.), Hamar (74.).

Pata–Nyárasd 3:1 (2:1), g.: Lomen (35.), Valenta (41.), Dlhý (57.), ill. Nikulin (24.).

Kisudvarnok–FC ŠTK 1914 Somorja B 2:2 (1:1), g.: Mészáros (43. – 11-esből, 82.), ill. Méry (11.), Bujka (86.).

Kismácséd–Jóka 0:3 (0:0), g.: Olšinský (47.), Nagy (62., 80.).

Nádszeg–Šoporňa 1:1 (0:1), g.: Juhos (67. – 11-esből), ill. Vaško (44.).

Lég–Jányok 1:1 (1:1), g.: Mikula (29.), ill. Duch (37.).

Csenke–Illésháza 4:0 (2:0), g.: Hollósi (16.), Šimek (26.), Sedlák (27.), Lengyel (83.).

Szabadnapos: Nagyabony.