Nyugat-szlovákiai V. liga, déli csoport, 17. forduló: Remekül hajráztak a csenkeiek

2019. március 17. - 20:27 | Sport

Csenkén a 68. percben még 3:1 arányban vezettek a sereghajtó felsőszeliek, de a mezőny felső-csallóközi éllovasa rákapcsolt és 4:3 arányban győzte le ellenfelét. A három pontot érő találatot egyébként a 90. percben szerezték. Tavaszelőn gyengélkednek, ezúttal hazai pályán szenvedtek vereséget a nagymegyeriek. Hozzájuk hasonlóan vendéglátóként bukták el a nyárasdiak elleni járási rangadót az újonc kisudvarnokiak. A légiek két vállra fektették az egyházkarcsaiakat, Nagyabonyban döntetleneztek a szap-csiliznyáradiak.

Cséfalvay Á. András fotói a Kisudvarnok–Nyárasd mérkőzésen készültek

Lég–Egyházkarcsa 2:1 (2:0), g.: Sipos (2.), Fekete (40. – 11-esből), ill. Kállai (90.).

Kisudvarnok–Nyárasd 1:2 (0:0), g.: Ravasz (46.), ill. Rózsa (66., 77. – 11-esből).

Kismácséd–Vágfarkasd 0:3 (0:1), g.: Molnár (17., 52.), Morvay (65.).

Csenke–Felsőszeli 4:3 (1:1), g.: Lengyel (41.), Marušin (69. – 11-esből, 82.), Szabó Dávid (90.), ill. Panyik (43.), Szabó Gábor (56., 68.).

Vága–Nagymagyar 1:0 (1:0), g.: Javor (3.).

Nagyabony–Szap - Csiliznyárad 1:1 (0:0), g.: Miklós (75. – 11-esből), ill. Erdős (63.).

Nagymegyer–Jányok 0:2 (0:2), g.: Duch (1.), Štibrich (14.).

Nádszeg–Šoporňa 1:1 (1:1), g.: Pekaj (11.), ill. Jankulic (18.).