Nyugat-szlovákiai V. liga, Déli csoport, 34. forduló: Egy perc leforgása alatt két gólt szerzett a csenkei Sléz

2022. május 25. - 21:07 | Sport

A listavezető nádszegiek sikerével végződött a szomszédvárak presztízscsatája. Szomsz. Hatot vágtak a jókaiak a hodosiaknak. Egyházkarcsán nem termett babér a légieknek. A jányokiak osztálykülönbséggel nyerték a csallóköziek derbijét. Nagyabonyban is hazai győzelemmel ért véget a járási riválisok rangadója. A csenkeiek mezében négy perc leforgása alatt triplázott Maurícius Sléz, aki a 10. percben két (!) gólt szerzett. Mindkettőt tizenegyesből.

Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

Eredmények:

Nádszeg–Nyárasd 4:1 (2:1), g.: Kozyr (19., 53.), Juhos (31., 90.), ill. Nyikulin (39. – 11-esből).

Šoporňa–Zvončín 6:0 (3:0), g.: Hutaj (12., 23., 58.), Farkaš (20., 77.), Rojka (86.).

Kismácséd–Illésháza 2:0 (1:0), g.: Kukučka (41.), Hindák (53.).

Jóka–Hodos 6:1 (2:1), g.: Farkas (8.), Burian (15., 66.), Nagy (50., 57.), Olšinský (60.), ill. Okoro (26.).

Jányok–Pozsonyeperjes 3:0 (1:0), g.: Hronec (3.), Repáň (85.), Sánka (87.).

Nagyabony–FK Nagymagyar 2:0 (1:0), g.: Fialek (12.), Kohút (61.).

Csenke–Brodské 4:2 (4:1), g.: Sléz (7., 10. – 11-esből, 10. – 11-esből), Mészáros (39.), ill. Író (17. – öngól), Gonda (59.).

Egyházkarcsa–Lég 3:1 (1:1), g.: Bögi (12., 85.), Horváth (80.), ill. Hreško (20.).

Szabadnapos: Hidaskürt.