Nyugat-szlovákiai V. liga, déli csoport, 5. forduló: Csallóközi rangadót nyertek vendégként a nagyabonyiak és a csenkeiek

Tovább folytatják őszi szárnyalásukat az éllovas illésházaiak.

Rajtuk kívül már nincs veretlen alakulat a mezőnyben. Csallóközi rangadót nyertek vendégként a nagyabonyiak és a csenkeiek, vendéglátóként pedig a nagymagyariak. Továbbra is nyeretlenek a sereghajtó csallóközcsütörtökiek és a nádszegiek. A szapiak/csiliznyáradiak a 42. perctől emberhátrányban futballoztak. Hozzájuk hasonlóan a csallóoközcsütörtökiek is már az első félidőben megfogyatkoztak. A felsőszeliek a meccs végén büntetőből lőtt góllal fektették két vállra a jányokiakat.

Nagymagyar–Csallóközcsütörtök 1:0 (0:0), g.: Iskra (46.).

Vága–Egyházkarcsa 3:0 (2:0), g.: Boženík (9., 41.), Bosý (53.).

Vágpatta–Šoporňa 4:0 (3:0), g.: Matušica (18.), V. Pilo (43., 45.), T. Pilo (59.).

Felsőszeli–Jányok 2:1 (0:1), g.: Klenkovič (58., 89. – 11-esből), ill. Tink (36.).

Nyárasd–Nagyabony 2:4 (1:2), g.: Lelkes (20.), Frühvald (48.), ill. Stojka (10.), Varga (38.), Miklós (47.), Kósa (58.).

Illésháza–Lég 4:1 (2:1), g.: Barčák (8.), Paštrnák (29., 65.), Németh (52.), ill. Fekete (45.).

Nádszeg–Jóka 0:0.

Szap-Csiliznyárad–Csenke 0:2 (0:1), g.: Marušin (36., 71.).