Nyugat-szlovákiai V. liga, Délkeleti csoport, 1. forduló: Remek rajtot vettek a párkányiak és a nagymegyeriek

1

Cséfalvay Á. András felvételei a Nagymegyer - Negyed mérkőzésen készültek (Továbbiakért kattints!)

A Nyugat-szlovákiai V. liga Délkeleti csoportjában súlyos vereséggel rajtoltak el a negyediek, Zselízen három pontot raboltak a nádszegiek, vendéglátóként taroltak a párkányiak. A nagymegyeriek osztálykülönbségű győzelemmel kezdték az idényt.

Šoporňa–Negyed 5:0 (4:0), g.: Hutaj (27., 47.), Jánošík (39.), Bombicz György (41. – öngól), Krajča (53.).

Zselíz–Nádszeg 0:1 (0:0), g.: Polák (59.).

Párkány–Naszvad 5:0 (1:0), g.: Mánya (6., 75.), Ďuráč (48.), Záborský (53.), Dibúz (70.).

Tovarníky–Podhájska 2:0 (2:0), g.: Švajlen (25.), Vaňo (44.).

Nagylót–Šurany 3:1 (2:0), g.: Sloboda (21., 78. – 11-esből), Ivan (22.), ill. Garay (59.).

Branč–Udvard 3:1 (1:0), g.: Földeši (11.), Goga (57.), Félis (69.), ill. Kráľ (74.).

Nagymegyer–Ekel 4:0 (2:0), g.: Bujka (32.), Bíró (36., 83.), Valent (49.).

Zsitvabesenyő–Pozba 2:1 (2:1), g.: Cong (10.), Hegedűs (20.), ill. Predajniansky (9.).