Az orosz nagykövetségen járt Erik Kaliňák, és üzeni, nincs itt semmi látnivaló

camera

1

Az orosz nagykövetségen járt Erik Kaliňák, és üzeni, nincs itt semmi látnivaló

Erik Kaliňák (Fotó: TASR) 

Megosztás

Erik Kaliňák (Smer-SD) az orosz nagykövetségen járt – hívta fel a figyelmet a (Békét Ukrajnának) Mier Ukrajine kezdeményezés.

A miniszterelnöki tanácsadók vezetője és európai parlamenti képviselő azt állítja, csak a konzuli osztályon járt, ahol vízumot intézett, „mint mindenki, aki az Orosz Föderációba tervez utazni” – írja a DenníkN.

Kezdeményezés a Facebookon egy bejegyzésben osztott meg egy fotót Kaliňákról, amin laza öltözetben látható, azzal, hogy „rózsaszín pólóban, titkosan osont be a szolgálati bejáraton”. A képviselő reakciójában közölte: a póló valójában piros, és semmilyen titkolózásról nem volt szó, teljesen nyíltan érkezett és a nyilvános bejáratot használta.

Erik Kaliňák várhatóan Robert Fico delegációjának tagja lesz, amely május 9-én Moszkvába utazik az ünnepségekre. Egyelőre nem tudni, hogy kik utaznak még a kormányfővel.

A cikk szerzője

Ministerstvo Kultúry Slovenskej RepublikyKult MINOREU Fond Regionálneho RozvojaIntegrovaný regionálny operačný program