Ők lesznek a dunaszerdahelyi járás településeinek polgármesterei!
Kiderült, hol marad a régi polgármester, illetve hol váltják őt le.
Dunaszerdahely – Hájos Zoltán (MKP)
Somorja – Orosz Csaba (MKP) (új, az eddigi, Bárdos Gábor nem indult)
Nagymegyer – Holényi Gergő (független) (új, Lojkovič Sámuelt is legyőzve)
Bős – Fenes Iván (MKP)
Albár - Bereczk Oszkár (Híd-MKP-Smer)
Alistál - Horváth Tamás (MKP/Híd)
Bacsfa - Vonyik Ilona (független)
Baka - Bertalan György (Híd, MKP)
Balony - Matus Frigyes (MKP)
Béke - Janikovics Katalin (független)
Bodak - Világi Tamás (MKP)
Bögellő - Kázmér Mária (MKP)
Csallóközcsütörtök - Őry Péter (MKP)
Csallóközkürt - Rabay Anikó (független) (új, Kubík József nem indult)
Csallóköznádasd - Bóna Zsuzsanna (MKP/Híd)
Csallóköztárnok - Horváth Attila (Híd)
Csenke - Karika József – (független)
Csiliznyárad - Lukács József (MKP, Híd)
Csilizpatas - Takács Ernő (független)
Csilizradvány - Janík Erzsébet (MKP)
Dercsika - Fekete Gabriel (független) (új, Matuška László nem indult)
Dióspatony - Gálffy Szilárd (független)
Doborgaz - Boráros József (Híd, MKP, Smer)
Dunatőkés - Csiba Mária (Híd, MKP)
Egyházgelle - Iván Lajos (független) (új, Vajas Imrét legyőzve)
Egyházkarcsa - Gódány Lászó (Híd, MKP)
Ekecs - Polák László (MKP, Híd)
Felsőpatony - Sidó Tivadar (független)
Felbár - Bodó István (független)
Felsővámos - Puss András (Híd)
Gomba - Horváth Mária (független) (új, Hanic Józsefet legyőzve)
Hegyéte - Bokros Ferenc (független)
Hodos - Balódi László (Híd, MKP)
Illésháza - Fehér Tibor (MKP)
Jányok - Berner Lajos (Híd)
Keszölcés - Ágošton Orosz Erika (független)
Királyfiakarcsa - Wurczell Zoltán (Híd, MKP) (új, Gányovics Janát legyőzve)
Kisfalud - Mocsonoky Róbert (független)
Kisudvarnok - Marczell Zoltán (Híd)
Kulcsod - Bognár Csaba (MKP, Híd)
Lég - Szitási Ferenc (független)
Lúcs - Kiss László (független)
Macháza - Lániková Ľudmila (független)
Medve - Kulacs László (MKP) (új, Morva László nem indult)
Nagyabony - Gányovics Júlia (független) (új, Bödők Mária már nem indult)
Nagymad - László Gábor (Híd, MKP, Smer)
Nagymagyar - Rigó Marek (RIS)
Nagypaka - Seňan Iván (független)
Nagyszarva - László Zoltán (független)
Nagyudvarnok - Ürögi János (független)
Nyárad - Lukács József (MKP)
Nyárasd - Bacsó László (MKP)
Nyékvárkony - Fazekas István (Híd, MKP, Smer)
Olgya - Gyurcsi Ildikó (független) (új, Mészáros Tibor nem indult)
Padány - Szabó Zoltán (Híd, MKP)
Patonyrét - Flaška Lénárd (független) (új, Varga Lászlót legyőzve)
Pódatejed - Csóka Sándor (független)
Pozsonycsákány - Bugár Lívia (független)
Pozsonyeperjes - Csiba Jarmila (független)
Sárosfa - Földváry Terézia (független)
Sárrét - Kuczman Alfréd (független)
Szap - Miklós Ferenc (Híd, MKP)
Szentmihályfa - Borbély Gyula (Híd, MKP, Smer)
Úszor - Sojka Zoltán (független)
Vajka - Álló Donald (független)
Vásárút - Török Gergely (MKP) (új, Takács Ildikót legyőzve)
Vittény - Jankovičová Mária (független)
Vörösmajor - Lackovič Marek (Progresívne Slovensko)
(parameter)