Pályázati felhívás ügyvezető igazgatói állás betöltésére

2019. május 6. - 09:25 | Régió

A Csallóköz Területi Idegenforgalmi Szövetség – OOCR Žitný ostrov pályázatot hirdet „Ügyvezető igazgatói” állás betöltésére.

Feladatok:

  • elsőszámú felelős vezetőként irányítja a szervezet mindennapi működését
  • gondoskodik a vezetőség által jóváhagyott tervek és pályázatok kivitelezéséről
  • intézi a szervezet ügyeit
  • tárgyalások során képviseli a Csallóköz Területi Idegenforgalmi Szövettséget
  • tevékenységéről és a szervezet működéséről rendszeres időközönként beszámol a szervezet vezetőségnek
  • kapcsolatot tart a szervezeti tagokkal
  • vezeti és koordinálja a szervezet pénzügyi műveleteit, gondoskodik a szervezet üzleti könyveinek szabályszerű vezetéséről
  • ellenőrzi a rendelkezésre álló pénz- és egyéb eszközök hatékony felhasználását

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • szlovák és magyar nyelv folyékony használata szóban és írásban
  • harmadik nyelv középfokú ismerete
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • változatos munkakör
  • fejlődési lehetőség
  • fizetés: 1000 + EUR/hó, szakmai tapasztalattól függően

Munkavégzés helye:

  • TERMÁL s.r.o., Promenádna 3221/20, 932 01 Veľký Meder
  • THERMALPARK DS, a.s., Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát 2019. május 15-ig a kariera@thermalpark.sk e-mail címre.

(PR-cikk)