Ronaldo góllal és győzelemmel tért vissza a bajnokságba

1

Cristiano Ronaldo

A Real Madrid három góllal legyőzte az Osasuna csapatát a spanyol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának szombati játéknapján.

A Bajnokok Ligája-címvédő fővárosiaknál Cristiano Ronaldo – aki a 66. percig pályán volt – már a hatodik percben betalált. A portugál csatár ezt megelőzően legutóbb július 10-én, hazája válogatottjának színeiben játszott az Európa-bajnokság párizsi döntőjében, amelyet 1-0-ra megnyertek a házigazda franciák ellen. Ronaldo ott az első félidőben megsérült, lecserélték, és két hónapot ki kellett hagynia.

A szünet előtt Danilo és Sergio Ramos is eredményes volt a madridiaknál, a második félidőben pedig Pepe és Luka Modric révén már 5-0 volt a Real javára, amikor az Osasuna szépített Oriol Riera és David Garcia jóvoltából. Még közelebb is zárkózhattak volna a vendégek, de Riera büntetőt hibázott.