VÁLASZTÁSI EREDMÉNYEK: Községek - Dunaszerdahelyi járás
KÖZSÉG – RÉSZVÉTEL – KÉPVISELŐK SZÁMA – POLGÁRMESTER – PÁRT
Albár 40,32% 6 Oskár Bereczk MKP, HÍD
Alistál 66,56% 9 Éva Csóka MKP
Bacsfa 79,09% 7 Helena Vonyiková független
Baka 85,97% 7 Alžbeta Csíziková független
Balony 78,92% 7 Frigyes Matus MKP
Béke 81,48% 5 Jozef Állo MKP
Bodak 88,88% 5 Robert Soós MKP
Bögellő 83,33% 5 Mária Kázmérová MKP
Bős 64,45% 12 Iván Fenes SMK-MKP
Csallóközcsütörtök 48,22% 9 Péter Őry SMK-MKP
Csallóköznádasd 64,51% 7 Helena Lelkesová független
Csallóközkürt 86,63% 9 Jozef Kubik független
Csákány 44,85% 7 Lívia Bugárová független
Csilizradvány 71,40% 9 István Csikász SMK-MKP
Csenke 79,70% 7 Jozef Karika független
Dercsika 85,28% 5 Ladislav Matuška HÍD
Dióspatony72,91% 9 Szilárd Gálffy független
Doborgaz 47,15% 5 Jozef Boráros független
Dunakisfalud 84,04% 5 Rozália Angyalová független
Dunatőkés 79,45% 5 Mária Csibová HÍD
Dunaszerdahely 40,66% 25 Zoltán Hájos MKP
Egyházgelle 74,20% 9 Imrich Vajas MKP
Egyházkarcsa 68,88% 7 Ladislav Gódány HÍD, MKP
Ekecs 59,89% 11 László Polák SMK-MKP
Felbár 63,86%9 Štefan Bodó független
Felsőpatony 69,52% 9 Tivadar Sidó független
Felsővámos 74,40% 7 Eduard Zalka SMK-MKP
Gomba 31,19% 7 Štefan Radics SMER
Hegyéte 37,54% 9 Ferenc Bokros független
Hodos 69,18% 9 Ladislav Balódi független
Illésháza 67,76% 9 Tibor Fehér SMK-MKP
Jányok 69,36% 7 Lajos Berner HÍD
Keszölcés 65,62% 5 Pavol Hideghéti MKP
Királyfiakarcsa 79,06% 7 Jana Gányovicsová független
Kisudvarnok 60,23% 9 Zoltán Marczell HÍD
Kulcsod 88,63 5 5 Tibor Both SMK-MKP
Lég 50,07% 9 František Szitási SDKÚ-DS
Lúcs 82,52% 7 Ladislav Kiss fügetlen
Macháza 77,00% 5 Ľudmila Láníková SMER
Mad 82,11% 5 Gabriel László SMK-MKP
Medve 39,00% 7 Ladislav Morva SMK-MKP
Mihályfa 72,57 % 7 Ladislav Bögi MKP
Nagyabony 76,00% 9 Mária Bödők független
Nagyudvarnok 75,36% 9 Ernest Tóth SMK-MKP
Nagymagyar 60,82 % 11 Ladislav Matiaško MOST - HÍD
Nagymegyer 54,26 % 13 Alexander Néveri SMK-MKP
Nagypaka 76,85 % 7 Alexander Hunka SDKÚ-DS,SMK-MKP
Nagyszarva 48,72% 9 Eugen Horváth független
Németsók (Hviezdoslavov) 59,13% 5 Ján Čepko független
Nyárad 84,98% 7 Dénes Miklós független
Nyárasd 73,46 % 9 László Bacsó SMK-MKP
Olgya 72,84% 5 Tibor Mészáros SMK-MKP
Padány74,65 7 7 Zoltán Szabó MOST - HÍD
Patonyréte 68,18% 5 Alajos Rostás MKP
Patas 77,51% 7 Ľudovít Kiss MKP
Pódafa 80,18% 7 Alexander Csóka független
Pozsonyeperjes 67,10% 9 Jarmila Csibová független
Sárosfa 71,58% 7 Terézia Földváryová független
Sárrét 79,08% 5 Nataša Rajcsányiová SDKÚ-DS, SaS, KDH
Szap 77,41% 5 Imrich Bartal MKP
Somorja 43,88% 19 Gabriel Bárdos MKP
Tárnok 70,86% 5 Imre Tóth független
Úszor 67,08% 7 Zoltán Sojka SDKÚ-DS
Várkony 61,45% 9 Ákos Horváth MKP
Vásárút 74,32 %9 Roland Zsoldos független
Vitény 82,01% 5 Anna Baloghová független
Vajka 74,35% 5 Donald Álló független
Ha valamely község kimaradt volna, az eredményeket megtalálják ITT.
-PARA