III.fociliga: Kikapott a Galánta

2007. szeptember 9. - 20:47 | Sport
Elveszítette őszi veretlenségét a galántai gárda. Otthon csak döntetlenre futotta a Pinte nélkül felálló somorjaiaknak és a sok gólhelyzetet kihagyó bősieknek

Nyugat-szlovákiai III. liga, 7. forduló. Elvesztették veretlenségüket a listavezető galántaiak, akik már a 7. percben emberhátrányba kerültek. A somorjaiak a fegyelmi büntetéssel sújtott Pinte nélkül csupán remiztek. Ugyancsak pontosztozkodással végződött a bősiek mérkőzése hazai párharca.

Somorja–Lednické Rovne 1:1 (0:1). A csallóköziek védelmének hibájából Jančovič találatával jutottak vezetéshez a vendégek. A túloldalon Őszi két ízben is ziccert hibázott. A 74. percben Soós 20 méterről leadott lövése a hálóban landolt. A hazaiak gólszerzője a meccs utolsó percében nyerőember lehetett volna, ám ezúttal pontatlanul célzott. Gólok: 74. Sóos (74.), ill. Jančovič (36.).

Sárga lap: Végh, Méry, Rigó, ill. Ország, Játékvezető: Štrba, 200 néző.Somorja: Pörsök–Végh, Ambrus, Méry, Szerencsés, Kováč, Červený (69. Sárközi), Almási, Sóos, Vodička (58. Rigó), Őszi.

Bős–Partizánske 1:1 (1:0). Temérdek ziccert (Kvačkaj 2. Liszkay 2, Csicsay Sándor), puskáztak el a Duna-partiak, akik egyetlen, pontot érő találatukat büntetőből szerezték. Gólok: Csicsay Kornél (14. – 11-esből), ill. 54. Cmarko (54.). Sárga lap: Végh, ill. Gergel, Stručka. Játékvezető: Santa, 500 néző. Bős: Izsmán–Soós, Kiss, Liszkay, Kvačkaj, Csicsay Kornél, Illés, Baják, Csisay Sándor (80. Csicsay László), Kozmér, Varga (46. Végh).

További eredmények: Dolné Vestenice–Érsekújvár 0:1 (0:0), g.: Bukovič (50.); Pov. Bystrica–J. Bohunice 0:1 (0:0), g.: Jakab (86.); Dubnica B–V. Ludince 2:0 (1:0), g.: Horný (14.), 85. Ranuša (85.); Domaniža–Galánta 2:1 (1:0), g.: Lagín 2 (11. – 11-esből, 88.), ill. Čerňanský (54.); Negyed–ČFK Nitra 4:1 (1:1), g.: Jedinák (26.), 50. Filip (50.), Paštiak (51.), Kalmár (53.), ill. Szusztor (5.); Párkány–Myjava 3:1 (2:1), g.: Smatana (10.), Tárnyik (29., 84.), ill. 35. Černáček (35.).

1. J. Bohunice 6 4 1 1 9:4 13

2. Galánta 6 4 1 1 9:4 13

3. Somorja 6 3 2 1 10:4 11

4. Domaniža 6 3 2 1 13:11 11

5. Bős 6 3 1 2 9:5 10

6. Érsekújvár 6 3 1 2 12:11 10

7. Dubnica B 6 2 3 1 11:7 9

8. Nagyölved 6 3 0 3 10:11 9