Se gól, se pont a Duslonak

2010. augusztus 22. - 15:05 | Sport
Odahaza még nem győzött a vágsellyei gárda. Ezúttal a rimaszombatiak húzták el a Babinec-legénység nótáját.

I. labdarúgóliga, 6. forduló: Slovan Duslo Šaľa–MŠK Rimavská Sobota 0:2 (0:0)

Gólok: 50. Pisár, 55. Geri

Sárga lap: 36. Tomiš, 48. Mujkoš, 77. Jakubička, 81. Obert (minden Vágsellye)

Játékvezetők: Sedlák – Bobko, Jankovič

Nézők száma: 265

Az első félidőben a Vág mentiek játszottak aktívabban, Obert a vezetést is megszerezhette volna csapatának, de fejesével csak a kapufát célozta meg. Az 50. percben a rutinos Pisár József helyezett lövése ellen nem talált ellenszert a hazaiak kapusa, Gála – 0:1. Öt perccel később Pisár szögletrúgásából Geri profitált, aki közelről állította be a végeredményt – 0:2.

A Duslo összeállítása: Gála – Jakubička, Sailer, Mujkoš, Devečka – M. Vyskoč (54. Matejov), Lalák, Lancz, Tomiš (54. Straka) – T. Obert, Zajac (72. Pilo). Edző: M. Babinec.

További eredmények: FK Púchov–LAFC Lučenec 1:4 (1:1), g.: 41. Svorada, ill. 43. Čavojský, 54. Boháčik, 58. Kamendy, 72. Hamuľak. AS Trenčín–MFK Dolný Kubín 2:1 (1:0), g.: 45. és 72. Depetris (az elsőt tizenegyesből), ill. 57. Zahradník. Szepsi–MFK Tatran AOS Liptovský Mikuláš 6:0 (2:0), g.: 14. és 88. Gavlák, 20. Brezina, 53. Horváth, 58. Pančík, 71. Kováč. A Petržalka–Michalovce mérkőzést vasárnap, a Szenc–Ružomberok B összecsapást hétfőn, 17.30 órai kezdettel játszák.

12. Szenc x 5 x 1 x 1 x 3 x 4:8 x 4

A Vág mentiek az augusztus 28-án, szombaton rendezendő 7. forduló mérkőzésén Liptószentmiklóson vendégszerepelnek 16.00 órai kezdettel.