Asztalitenisz: Háromszor dobogós helyen Hodos!
A hétvégi fordulóban a hodosiak hazai asztalokon, a bősiek pedig idegenben győzték le mátyusföldi ellenfelüket és megerősítették pozíciójukat a 2. liga élbolyában. Közvetlen üldözője, Vághosszúfalu otthonában is megőrizte veretlenségét a Nyitra megyei 4. ligát vezető Vágsellye, a megyei 5. ligaként számon tartott dunaszerdahelyi járási csapatbajnokságban pedig Somorja immár növelte előnyét 16 csapatos mezőny élén.
Nagyszombat megyei 2. liga
10. forduló: Hlohovec–Horné Orešany 6:12, Špačince–Piešťany 10:8, Nagymácséd–Bős 3:15, Maco Trnava–Vásárút 12:6, Hodos–Diószeg 10:8, Skalica–Bricon Trnava 5:13.
A bajnokság állása:
1. Maco Trnava x 10 x 9 x 1 x 0 x 136:44 x 29
2. Horné Orešany x 10 x 7 x 3 x 0 x 111:69 x 27
3. Hodos x 10 x 8 x 1 x 1 x 99:81 x 27
4. Bős x 10 x 6 x 0 x 4 x 106:74 x 22
5. Špačince x 10 x 5 x 1 x 4 x 90:90 x 21
6. Diószeg x 10 x 4 x 2 x 4 x 90:90 x 20
7. Vásárút x 10 x 4 x 1 x 5 x 86:94 x 19
8. Hlohovec x 10 x 4 x 0 x 6 x 80:100 x 18
9. Bricon Trnava x 10 x 2 x 2 x 6 x 82:98 x 16
10. Piešťany x 10 x 1 x 2 x 7 x 71:109 x 14
11. Nagymácséd x 10 x 1 x 2 x 7 x 70:110 x 14
12. Skalica x 10 x 0 x 3 x 7 x 59:121 x 13
Nagyszombat megyei 3. liga
10. forduló: Majcichov–Maco Trnava B 8:10, Hlohovec–Holíč C 9:9, Špačince–Nagyfödémes 6:12, Senica–Dobrá Voda 10:8, Diószeg–Kúty 8:10, Nádszeg–Bős B 14:4.
A bajnokság állása:
1. Holíč C x 10 x 9 x 1 x 0 x 135:45 x 29
2. Kúty x 10 x 8 x 1 x 1 x 103:77 x 27
3. Dobrá Voda x 10 x 7 x 0 x 3 x 110:70 x 24
4. Nagyfödémes x 10 x 7 x 0 x 3 x 102:78 x 24
5. Senica x 10 x 5 x 3 x 2 x 94:86 x 23
6. Špačince B x 10 x 4 x 2 x 4 x 89:91 x 20
7. Nádszeg x 10 x 4 x 2 x 4 x 95:85 x 20
8. Hlohovec B x 10 x 3 x 3 x 4 x 89:91 x 19
9. Ma. Trnava B x 10 x 3 x 1 x 6 x 84:96 x 17
10. Bős B x 10 x 2 x 1 x 7 x 75:105 x 15
11. Diószeg B x 10 x 1 x 0 x 9 x 62:118 x 12
12. Majcichov x 10 x 0 x 0 x 10 x 42:138 x 10
Nagyszombat megyei 4. liga
10. forduló: Hodos B–Buková 9:9, Holíč D–Sopornya (a vasárnap délután játszott találkozó eredményéről nem érkezett jelentés), Galánta B–Piešťany B 8:10, Nagymácséd B–Vrbové 11:7, Senica B–Galánta C 5:13, Skalica B–Kúty B 14:4.
A bajnokság állása:
1. Hodos B x 10 x 8 x 2 x 0 x 113:67 x 28
2. Piešťany B x 10 x 7 x 2 x 1 x 112:68 x 26
3. Galánta B x 10 x 7 x 1 x 2 x 114:66 x 25
4. Holíc D x 9 x 7 x 1 x 1 x 101:61 x 24
5. Buková x 10 x 6 x 2 x 2 x 104:76 x 24
6. Galánta C x 10 x 5 x 2 x 3 x 105:75 x 22
7. Nagymácséd B x 10 x 5 x 0 x 5 x 95:75 x 20
8. Skalica B x 10 x 4 x 0 x 6 x 85:95 x 18
9. Kúty B x 10 x 2 x 0 x 8 x 58:122 x 14
10. Senica B x 10 x 1 x 1 x 8 x 58:122 x 13
11. Vrbové x 10 x 1 x 0 x 9 x 61:119 x 12
12. Sopornya x 9 x 0 x 1 x 8 x 56:106 x 10
Nyitra megyei 4. liga
10. forduló: Kürt–Érsekújvár B 11:7, Bánov C–Komáromi Iki 13:5, Bátorkeszi–Lok. Érsekújvár 8:10, Zsitvabesenyő–Pok. Komárom 11:7, Vághosszúfalu–Vágsellye 7:11, Komárom/Ipolyság C–Vlkas 8:10.
A táblázat állása:
1. Vágsellye x 10 x 10 x 0 x 0 x 131:49 x 30
2. Vághosszúfalu x 10 x 8 x 0 x 2 x 130:50 x 26
3. Vlkas x 10 x 7 x 1 x 2 x 110:70 x 25
4. Zsitvabesenyő 10 x 6 x 2 x 2 x 111:69 x 24
5. Érsekújvár B x 10 x 5 x 2 x 3 x 108:72 x 22
6. Lok. Érsekújvár x 10 x 5 x 2 x 3 x 90:90 x 22
7. Kom./Ipolyság C x 10 x 4 x 1 x 5 x 88:92 x 19
8. Pok. Komárom x 10 x 4 x 0 x 6 x 87:93 x 18
9. Bátorkeszi x 10 x 3 x 0 x 7 x 77:103 x 16
10. Kürt x 10 x 3 x 0 x 7 x 74:106 x 16
11. Bánov C x 10 x 1 x 0 x 9 x 45:135 x 12
12. Komáromi Iki x 10 x 0 x 0 x 10 x 29:151 x 10
Nagyszombat megyei 5. liga (dunaszerdahelyi járási csapatbajnokság)
12. forduló: Balony–Nagyabony 9:9 (37:34), Dunaszerdahelyi Eki B–Nyárasd 10:8 (35:33), Baka A–Dióspatony 14:4 (45:19), Csallóköztárnok–Csallóközkürt 2:16 (12:50), Hodos C–Nyékvárkony 11:7 (38:28), Somorja–Bögellő 11:7 (34:24), Baka B–Dunaszerdahelyi Eki A 0:18 (5:54). Vásárút C csapata szabadnapos volt.
A táblázat állása:
1. Somorja x 11 x 10 x 1 x 0 x 144:54 x 32
2. Baka x 10 x 9 x 0 x 1 x 122:58 x 28
3. Hodos C x 9 x 7 x 1 x 1 x 109:53 x 24
4. Balony x 10 x 5 x 4 x 1 x 114:66 x 24
5. Bős C x 11 x 6 x 1 x 4 x 122:76 x 24
6. DS Eki A x 11 x 5 x 3 x 3 x 119:79 x 24
7. Nagyabony x 11 x 6 x 1 x 4 x 118:80 x 24
8. Csallóközkürt x 10 x 6 x 1 x 3 x 111:69 x 23
9. Vásárút C x 10 x 5 x 2 x 3 x 95:85 x 22
10. Nyékvárkony x 11 x 4 x 1 x 6 x 108:90 x 20
11. Nyárasd x 11 x 4 x 1 x 6 x 108:90 x 20
12. DS Eki B x 10 x 5 x 0 x 5 x 93:87 x 20
13. Dióspatony x 11 x 3 x 0 x 8 x 63:135 x 17
14. Bögellő x 11 x 1 x 0 x 10 x 49:149 x 13
15. Baka B x 11 x 0 x 0 x 11 x 10:188 x 11
16. Tárnok x 10 x 0 x 0 x 10 x 25:155 x 10
(–ckj)