Asztalitenisz – Extraliga- nők: 6:3-ra győzött az Euromilk Dunaszerdahely
MSK Čadca „A“ - Metalfin Galánta „A“ 6:1 /Wiltschka J. 1/
ŠKST Ružomberok „A“ - Metalfin Galánta 6:2 /Wiltschka J 1, Óvary 1/
Extraliga – nők
TJ Trnávka Bratislava – SST Euromilk Dunaszerdahely 1:6 /Major 2,5, Kutišová 2,5, Szabó 1/
TTC Považský Bystrica – SST Euromilk Dunaszerdahely 3:6 /Major 3, Kutišová 2, Szabó 1/
SST Euromilk Dunaszerdahely – ŠK ŠOG Nitra „A“ 6:1 /Major 2,5, Kutišová 2,5, Karika 1/
SST Euromilk Dunaszerdahely – ŠK ŠOG Nitra „B“ 6:1 /Major 2,5, Kutičová 2,5, Karika 1/
Táblázat : 3. SST Euromilk Dunajská Streda 11 mérkőzés – 9. győzelem – egy döntetlen és egy vereség prehra – 30 pont
I. liga – férfiak
MSTK Nagymegyer/Nemesócsa „A“ - ŠK ŠOG Nitra „B“ 5:9 /Lacko 2, Michalík 2, Hodál 0,5, kevický 0,5/
Metalfin Galanta „B“ - Interspead Nové Zámky 5:9 /Škuril 2,5, Szemes 1,5, Šmida 1/
MSTK Nagymegyer/Nemesócsa a „A“ - Interspead Nové Zámky 6:8 /Hodál 3, Michalík 1, Lacko 1, Kevicky 1/
Metalfin Galanta „B“ - ŠK ŠOG Nitra „B“ 3:11 /Szemes 1, Csejtey 1, w.o. 1/
Táblázat : 5. Metalfin Galanta „B“ 19, 9. MSTK Nagymegyer/Nemesócsa „A“ 16
II.liga – férfiak
Slavoj Diószeg – Bricon Trnava 15:3 /Saprykin 4,5, Múčka 4,5, Barinka 2,5, Németh 3,5/
STO Nagyfödémes A“ - SK Hodos „A“ 4:14 /Michalský 2,5, Bohuš 1,5 – Krajčík 4,5, Bardoň A. 4, Navrátil 2, Kardos 2,5, Kmeť J. 1/
ŠKST Bős – Stavoimpex Holíč „C“ 5:13 /Marček 2, Csánó 3/
Vásárút – Hlohovec 13:5 /Vimi 4,5, Kiss 4, Török 2, Néveri 2,5/
Táblázat : 2. Vásárút 25, 3. SK Hodos „A“ 24, 4. Slavoj Diószeg „A“ 21, 8. STO Nagyfödémes „A“ 17, 10. ŠKST Gabčíkovo 13
III.liga – férfiak
Byt Centrum Senica – STK Nagymácséd 5:13 /Mészáros 4,5, Gál Š. 3,5, Kosnáč 2, Gál J. 3/
MTJ Piešťany/Moravany „B“ - Gasto Galanta „C“ 4:14 /Šmida 4,5, Póda 3,5, Rácz 2,5, Wiltschka D. 3, Florian L. 0,5/
STO nagyfödémes „B“ - SK Hodos „B“ 7:11 /Borovský 3,5, Mano 1,5, Pauer 1, Modrocký 1 – Kardos 4, Horváth L. 3,5, Gaál 2,5, Sáha 1//
Táblázat : 1. Gasto Galanta „C“ 27, 2. SK Hodos „B“ 23, 4. STK Nagymácséd 18, 7. STC Nádszeg 17, 12. STO Veľké Úľany „B“ 9
IV. liga
Gasto Galanta „E“ – Slavoj Diószeg „B“ 8:10 /Klement 3, Hollósi 1, Karaba 1,5, Pintér 2,5 – Horváth R. 3, Cicha 2,5, Matejdes 1, Gal D. 3,5
Gasto Galanta „D“ - STK Borský Svätý Ján 8:10 /Magát 1, Kalina 2, szigeti 3,5, Florián Ľ. 1,5/
Táblázat : 6. Slavoj Sládkovičovo B“ 17, 8. Gasto Galanta „D“ 15, 12. Gasto Galanta „E“ 12
IV.liga – Nyitra megye
Pokrok Komárno – MSTK Nagymegyer/Nemesócsa „B“ 8:10 /Ledeczký 4,5, Laczko 4,5, Laky 1/
II, liga diákok – TT skupina „B“
Slavoj Diószeg – MSTK Nagymegyer „A“ 2:8 /Valo P. 2 – Urbanics 3,5, Lévay 2, Szalai 1, Blaho 1,5/
STC Nádszeg – STK Parta 0:10 /Pilo V. 2,5, Vavruška 3, Haberland 3,5, Pilo J. 1/
Slavoj Diószeg – MSTK Nagymegyer „B“ 9:1 /Selyem 2, Tesi 3, Katona 3,5, Valo L. 0,5 – Beluczová 1/
SK Hodos – ŠKST Bős 6:4 /Szalai 2,5, Németh 2, Hodosi 1, Lakatos 0,5 – Tatai 3, Botló 1/
Táblázat : 1. STK Pata 21, 2. MSTK Nagymegyer „A“ 16, 3. SK Hodos 12, 4. Gasto Galanta „B“ 11, 5. STC Nádszeg 11, 6. Slavoj Diószeg 10, 7. ŠKST Bős 9, 8. MSTK Nagymegyer „B“ 6
Vladislav Kmeť