Euro 2012: Franciaország - Anglia 1:1 (Online)

2012. június 11. - 17:45 | Sport

A hétfői nap rangadóján bemutatkozott a francia és az angol csapat is, de olyan nagyon meggyőző teljesítményt egyik csapat sem nyújtott.

90+ perc: A bíró véget vet a mérkőzésnek. Olyan nagyon meggyőző teljesítményt egyik csapat sem nyújtott.

90+ perc: Benzema megtornáztatta a végére az angol kapust. Távolról a hosszú alsót vette célba. Hart vetődve szerezte meg.

90. perc: Az angoloknál Walcott áll be Welbeck helyére.

88. perc: Milner lőtte jobbról középre, Mexes becsúszva mentett szögletre.

85. perc: Benzema lövésébe Gerrard ér bele fejjel...

84. per: Kettős csere a franciáknál, Cabaye helyére Ben Arfa, Malouda helyére pedig Martin érkezett.

83. perc: Debuchy küzdött le az alapvonalnál egy angol védőt, középreadása viszont pontatlan volt.

81. perc: Ribéry lefejelt labdáját Cabaye küldi kapásból kapura, a jobb alsóba tartó labdába Welbeck ér bele, így kimegy. Nem biztos, hogy Hart odaért volna rá...

80. perc: Ribéry kap egy gyenge taslit, de eljátssza a nagyhalált.

78. perc: Még egy angol csere: Parker le, Henderson be.

77. perc: Defoe jön be Oxlade-Chamberlain helyére az angoloknál.

76. perc: Milner maradt a földön, a bíró lefújja a játékot.

75. perc: Ribéryt ugratták ki, a rövid alsót vette célba, Hart majdnem beejtette.

74. perc: Nasri ugratta volna ki Benzemát, az angolok azonban időben közbeléptek.

73. perc: Ül a meccs, a játék a két tizenhatos között zajlik, a nézők fütyülnek.

70. perc: Young pakolt oda Benzemának, sárgát kap érte.

68. perc: Ribéry vissagurította Benzema elé, neki nem volt jó, de Malouda robbant rá, és tüzelt. Egy védőről pattant le a labda.

66. perc: A másik oldalon Glen Johnson lő az égbe.

64. perc: Benzema és Nasri kényszerítője után előbbi tüzel kapura, Hartnak kell védenie.

61. perc: Ribéry marad lent a földön, de az angolok nem veszik észre, végül kiharcolnak egy szögletet. A szögletnél Terry lökött, a bíró kifele ítélt szabadrúgást.

58. perc: Oxlade-Chamberlain kontrázott volna, de belehabarodott Evrába, és elvesztette a labdát.

56. perc: Johnson iramodott meg a jobb szélen, Ribéry lökte fel, de a bíró nem ad szabadrúgást.

53. perc: Ribéry ugratta ki Evrát, aki élesen középre adta, Gerrard mentett szögletre.

51. perc: Johnsont ugratták ki a jobb oldalon, egy védőt átemelt, még egyszer ez nem sikerült.

49. perc: Milner elképesztően rosszul adta haza, Nasrinak kevés hiányzott, hogy megszerezze Hart elől, de végül a kapusé lett.

46. perc: Folytatódik a meccs.

____________________________________

45+ Vége a félidőnek.

45. perc: Benzema robog a tizenhatoson belül, Cole becsúszott, Hart vetődött, sikerült megakadályozni a komolyabb helyzetet.

44. perc: Cabaye lövése egy védő hátáról pattan szögletre.

43. perc: Debuchy megkerült egy védőt, majd beadta üresbe...

42. perc: Nasri zögletét kifejelték az angolok.

40. perc: GÓÓÓL! Az ötlettelen passzolgatás meghozta a gyümölcsét, Nasrinak tették le a labdát, aki balról jobbal a rövid alsót lőtte ki. Hart kapus nem sokat láthatott.

38. perc: Az angolok tizenhatosa előtt passzolgattak a franciák, főleg Nasri, Ribéry és Malouda, de ötlettelenül.

35. perc: Nagy helyzet! Nasri beadását Diarra fejeli kapura, Hart egy reflexmozdulattal tudott beleérni, a labda visszapattant a mezőnybe, majd Diarra újra fejjel ér bele, de nem találja el a kaput másodszor.

33. perc: Oxlade-Chamberlain kapja a meccs első sárgáját.

30. perc: GÓÓÓL! Lescott egy jobboldali beívelt labdára robban rá, és befejeli a kapuba. A kapus nem mozdult ki, így ő is benne volt. 0:1

28. perc: Ribéry indította Debuchy-t aki laposan küldte középre, a Cole lábán megpattanó labda kisebb gondokat okozott Hart kapusnak, de végül sikerült megkaparintania.

25. perc: Milnert próbálta kiugratni Gerrard, de lesen volt.

23. perc: Debuchy estében adta középre a labdát, de nem alakult ki helyzet.

21. perc: Welbeck marad lent a földön, ápolni kell, de saját talpán hagyja el a pályát, úgy tűnik, folytatni tudja.

18. perc: Oxlade-Chamberlain hatolt át pár francián, de rosszkor adta Youngnak a labdát, ugyanis az már lesen állt...

16. perc: Cabaye tüzelt 25-ről, a helyezett lövését Hart másodjára fogta, szép lövés volt

15. perc: Ziccert hagy ki Milner! Jól ugratták ki, a kapus mellett elvitte, de már kissé kisodródva nem tudta a kapuba jutttatni a lasztit.

13. perc: Ribéry nagy csellel csapta be védőjét, majd a tizenhatos jobb szélétől kénytelen volt kipasszolni, mivel bent egy francia se várta.

11. perc: A szögletet Hart kapusnak sikerült kiejtenie, de a franciák nem jó helyen álltak, a védők mentettek.

10. perc: Ribéry kapott jó labdát a bal szélen, majd annyit totojázott vele, hogy végül odalet a helyzet, csak egy szögletet sikerült kiharcolnia.

7. perc: Nasrit taposták meg a jobb szélen, a szabadrúgás után Benzema próbált veszélyeztetni, de Hart fogta a beívelését.

5. perc: A franciák első szöglete sikertelen.

3. perc: Oxlade-Chamberlain szerzett labdát a középpályán, majd a francia kapu felé iramodott, de rosszul passzolt a tizenhatosnál.

1. perc: Az angolok kezdték a mérkőzést.