KÉZILABDA: DAC „A“ I. liga férfiak – Stupava 16 : 21 (10:7)

2012. október 14. - 22:10 | Sport

Nagyon biztatóan kezdett a DAC az első félidőben végig vezetett. A 24. percben egy túl szigorúan megítélt 2 perces kiállítás miatt tiltakozott Galántai, ezért azonnal újabb 2 percet kapott, ami számára a mérkőzés végét is jelentette. Jávorkának kiújult egy régebbi sérülése, szintén kiesett a játékból, ami már túl sok volt a jól játszó ellenféllel szemben. Fordulás után még sikerült 12 : 7- re növelni a különbséget, de a cserékkel már nem tudták tartani a megszerzett előnyt a dunaszerdahelyiek, ami a 2. félidő derekára elfogyott (16:16), utána már csak a Stupava szerzett gólokat.

Juhos, Kartusoff – Kálmán P.(3), Balogh(3), Fodor Má.(2), Jávorka(2), Fedeles(2), Komáromi(1), Galántai(1), Mašek(1), Koczó(1), Plavy – edző: Kálmán M.

Szombaton Považská Bystricára utazik a dunaszerdahelyi csapat.

DAC „B“- Trnava II. liga férfiak - 24 : 35 (14:20)

Kalina, Merva – Galántai(8), Fodor Má.(4), Fedeles(3), Balogh(3), Lanstyák(3), Komáromi(2), Plavy(1), Méry, Krajčír, Kilacskó - edző: Fodor Mi.

A 2. liga legjobb csapatával a 20. percig kiegyenlített játékot játszott a DAC B. A félidő végéig kialakult 6 gólos hátrányunkat a 2. játékrészben is kb. ugyanannyi ideig sikerült tartani, utána megint növelni tudta előnyét a vendégcsapat.

A jövő hétvégén vasárnap Cíferen vendégszerepelnek a dunaszerdahelyiek.

II. liga ifjúsági

DAC – Vágsellye 37 : 19 (17:7)

László – Dömény G.(6), Hencze(6), Kosár(5), Rózsa(5) , Fekete(4), Brányik(3), Bénes(2), Horváth M.(2), Simon(2), Horváth L.(1), Csorgei(1), Mészáros, - edző: Dömény L.

Magabiztos játékkal nyert ifjúsági csapatunk a végig igyekvő ellenféllel szemben gyors mérkőzésen sok góllal.